دریافت کد تخفیف از باشگاه مشتریان بانک پارسیان

با عضویت در باشگاه مشتریان بانک پارسیان از طذیق لینک معرفی سایت تخفیفه می‌توانید امتیاز رایگان دریافت کرده و از امتیازات دریافتی خود برای گرفتن کد تخفیف فروشگاه‌های اینترنتی مختلفی استفاده کنید. برای عضویت در باشگاه از طریق لینک ما کافی است روی دکمه «خرید کنید» کلیک کنید تا به صفحه اختصاصی درنظر گرفته شده برای سایت تخفیفه هدایت شوید. پس از اینکه وارد لینک مقصد شدید می‌توانید با استفاده از مشخصات فردی خود که شامل نام، نام خانوادگی، شماره شناسنامه، شماره موبایل و آدرس ایمیل در نهایت یک نام کاربری و رمز عبور برای خود انتخاب کرده و پس از دریافت کد تایید روی موبایل در این باشگاه عضو شوید. پس از عضویت می‌توانید با فعالیت‌های مختلفی همچون تکمیل کردن پروفایل، اتصال شماره حساب بانک پارسیان به باشگاه، شرکت در نظرسنجی و… امتیازات خود را بالا ببرید. البته به این نکته هم دقت داشته باشید که لزومی ندارد حتما در این بانک حسابی داشته باشید؛ هرچند که داشتن شماره حساب باعث می‌شود سریع‌تر بتوانید امتیازات خود را بالا ببرید.


پس از بالا رفتن و به‌حد نصاب رسیدن امتیازات خود می‌توانید کوپن تخفیف فروشگاه‌های اینترنتی مختلفی را دریافت کنید که شامل موارد زیر هستند:

۲۰ هزار تومان تخفیف اولین خرید بالای ۱۰۰ هزار تومان دیجی کالا، %۱۵ تخفیف دیجی استایل برای خریدهای بالای ۱۰۰ هزار تومان با سقف تخفیف ۵۰ هزار تومان، %۲۵ تخفیف خشکشویی آنلاین پاکلین برای سفارش‌های بالای ۸۰ هزار تومان، %۲۰ تخفیف اشتراک‌های ۱ و ۳ و ۶ ماهه فیلیمو، %۳۰ تخفیف سامانه روانشناسی و مشاوره آنلاین مشورپ، تا ۳۰% تخفیف کتاب‌های سی بوک، %۷ تخفیف قطار فدک، ۲۰ هزار تومان تخفیف اسنپ تریپ برای رزروهای بالای ۲۰۰ هزار تومان و %۴۰ تخفیف فیدیبو


شناسه کوپن: 1163|به‌روز شده در: 29 مرداد، 1399