تبلیغات

divider

این روزها تبلیغات در دنیای اینترنت به بخش جدایی ناپذیر تبدیل شده‌اند. کسب و کارها به دنبال این هستند که با استفاده از روش‌های مختلف تبلیغات اینترنتی، فروش بیشتری داشته باشند. یکی از این روش‌ها استفاده از کد تخفیف است که هم فروش بیشتری برای فروشگاه‌ها دارد و هم اینکه مشتری را برای خرید کردن ترغیب می‌کند.

برای داشتن یک کمپین تبلیغاتی موفق از طریق ارائه کد تخفیف، نیاز به توزیع و انتشار آن در کانال‌های تخفیف دارید که با بالا بردن تعداد استفاده از کدها، فروش بیشتری را تجربه کنید. مسلما تا زمانی که کاربران از وجود کد تخفیف فروشگاه شما مطلع نشوند، کوپن‌ها استفاده‌ای نداشته و در نتیجه کمپین فروش موفقی هم نخواهید داشت.

سایت تخفیفه به صورت روزانه میزبان بیش از ده‌ها هزار بازدید کننده است که قصد خرید اینترنتی را دارند. این گروه از کاربران، با توجه به اینکه به دنبال کد تخفیف هستند، خرید نهایی خود را انجام خواهند داد. اما در این بین برخی اتفاقات ممکن است که آنها را از خرید کردن منصرف کند.

طبق مطالعات جهانی صورت گرفته، از بین افرادی که قصد خرید اینترنتی دارند، شاید نهایتا ۶۳ درصد از آنان خرید خود را انجام دهند. نزدیک به ۴۰ درصد از کاربران بنا به دلایل مختلفی از خرید خود منصرف می‌شوند. در نتیجه نیاز به یک محرک داریم تا آنها را در گروه ۶۳ درصدی‌ها قرار دهیم.

چیزهایی مثل دادن کد تخفیف برای ارسال رایگان محصول، تخفیف مخصوص اولین خرید(تبدیل کاربر به مشتری) و دیگر روش‌های تخفیف در قالب مسابقه در این خصوص به شما کمک خواهد کرد. در نتیجه اینجاست که معجزه تبلیغات از طریق کد تخفیف به شما کمک خواهد کرد. با دادن تخفیف به این گروه از مشتریان می‌توانید آنها را به مشتری تبدیل کرده و کاری کنید که به‌واسطه‌ی استفاده از کد تخفیف و خریدی ارزان قیمت تصمیم آنها برای خرید نهایی شوید.

راهکارهای تخفیفه در خصوص تبلیغات

انتشار کد تخفیف

با درج کد تخفیف فروشگاه اینترنتی خود در تخفیفه، تعداد استفاده از کوپن تخفیف را به کمک این رسانه تخصصی کد تخفیف رایگان بالا برده و فروش بالایی کسب کنید.

نمایش در صفحه اصلی

با نمایش کدهای تخفیف منتشر شده در صفحه اصلی، شانس بیشتری برای دیده شدن کوپن، افزایش تعداد استفاده و در نتیجه فروش بیشتر، داشته باشید.

ارسال ایمیل خبرنامه

با ارسال کد تخفیف به ایمیل تمامی اعضای خبرنامه تخفیفه، به دیده شدن برند شما کمک می‌کنیم تا کاربران رقبای خود را نیز به مشتری خود تبدیل کنید.

رپورتاژ آگهی در وبلاگ

وبلاگ تخفیفه بستری برای معرفی بیشتر برند شماست. در وبلاگ تخفیفه به معرفی و نقد و بررسی برند شما با امکان دادن لینک مستقیم به سایتتان می‌پردازیم.

معرفی در صفحات اجتماعی

با درج پست در شبکه‌های اجتماعی نظیر توییتر، تلگرام و اینستاگرام کمک می‌کنیم تا بیشتر دیده شده و همچنین دنبال کنندگان جدیدی را از تخفیفه دریافت کنید.

تبلیغات بنری

با درج تبلیغات بنری در اسلایدر صفحه اصلی و جایگاه‌های تبلیغاتی وبلاگ تخفیفه، به افزایش فروش کمپین‌های شما در قالب پیشنهاد تخفیف‌دار کمک می‌کنیم.

جهت برخورداری از هر یک از پلن‌های تبلیغات فوق، می‌توانید به صفحه تماس با ما مراجعه کرده و با ارسال مشخصات خود، تعرفه تبلیغات در سایت تخفیفه را دریافت کنید.