تبلیغات

divider

این روزها تبلیغات در دنیای اینترنت به بخش جدایی ناپذیر تبدیل شده‌اند. کسب و کارها به دنبال این هستند که با استفاده از روش‌های تبلیغات اینترنتی، فروش بیشتری داشته باشند. یکی از این روش‌ها استفاده از کد تخفیف است که هم فروش بیشتری برای فروشگاه‌ها دارد و هم اینکه مشتری را برای خرید کردن ترغیب می‌کند. اما برای اینکه بخواهید هدفمندتر از کد تخفیف استفاده کنید، نیاز به توزیع و انتشار آن در کانال‌های تخفیف دارید که تعداد استفاده از کدها را بالا برده و فروش بیشتری داشته باشید.

راهکارهای تبلیغات در تخفیفه

سایت تخفیفه به عنوان پلتفرمی برای دریافت کد تخفیف رایگان گزینه مناسبی است تا از طریق آن بتوانید کدهای تخفیف خود را در اختیار کاربران سایت و اپلیکیشن موبایل خود قرار دهید. ما به شما کمک می‌کنیم تا با انتشار کدهای تخفیف که در جشنواره‌های فروش ارائه می‌کنید، فروش خود را افزایش دهید.

برای شروع همکاری لازم است که ابتدا درخواست خود را از صفحه همکاری با ما ارسال کنید تا صفحه برند شما در تخفیفه ایجاد شود. با ایجاد این صفحه شما می‌توانید پس از ثبت نام در سایت برند خود را با تایید ایمیل به حالت «تایید شده» ارتقا داده و مدیریت کدهای تخفیف خود را در اختیار داشته باشید. در حال حاضر پنج راهکار تبلیغاتی در تخفیفه برای کسب و کارها وجود دارد که عبارتند از:

انتشار کد تخفیف رایگان۱. انتشار کد تخفیف در سایت

در این روش می‌توانید کدهای تخفیف خود را برای ما ارسال کنید تا در صفحه برند شما نمایش داده شوند. درج این کدها به صورت پکیج بوده و می‌توانید به هر تعداد که مایل هستید کد تخفیف با درصدهای مختلف و شرایط گوناگون برای محصولات و خدماتتان در نظر بگیرید.

امکان همکاری در قالب افیلیت مارکتینگ نیز برای سایت‌هایی که دارای سیستم همکاری در فروش هستند فراهم است که می‌توانیم به صورت درصدی یا مبلغ ثابت به معرفی محصولات و خدمات سایت شما در قالب پیشنهادات تخفیف‌دار یا ارائه کد تخفیف بپردازیم.

ویژه کردن کد تخفیف۲. ویژه کردن و خرید توان برای کدها

برندهایی که از طریق تایید ایمیل وضعیت خود را از حالت «صفحه رسمی» به حالت «تایید شده» ارتقا داده باشند این امکان برای آنها قرار داده شده تا با خرید توان، کدهای تخفیف خود را در جایگاه‌های ویژه مانند اسلایدر، زیر اسلایدر، صفحه جدیدترین‌ها، صفحه برند، صفحات تخفیف و… که بر اساس طراحی ظاهری سایت بیشتر در معرض دید کاربران هستند نمایش داده و تعداد مشاهده کد را افزایش دهید. با خرید توان، کد تخفیف به صورت ثابت تا مدت زمانی که اعتبار دارد در این جایگاه نمایش داده می‌شود تا با بیشتر دیده شدن، توسط کاربران بیشتری مورد استفاده قرار بگیرد که همین امر در نهایت موجب فروش بیشتر خواهد شد.

معرفی در شبکه‌های اجتماعی۳. معرفی برند و درج کد در صفحات اجتماعی

تخفیفه در رسانه‌های اجتماعی نظیر اینستاگرام، توییتر و تلگرام نیز فعالیت دارد که می‌توانیم به معرفی برند شما پرداخته و علاوه بر آن نیز کدهای تخفیف و جزییات آن را در قالب پست منتشر کنیم. کاربرانی که صفحه تخفیفه را در رسانه‌های اجتماعی دنبال می‌کنند قادر به مشاهده سریع این کدها بوده و می‌توانند از همان صفحه پست به کدها دسترسی داشته باشند.

ارسال تخفیف با خبرنامه۴. ارسال ایمیل به مشترکین خبرنامه

هر یک از برندها به صورت مجزا دارای فرم خبرنامه هستند تا کاربرانی که مشترک دریافت خبرنامه از یک برند خاص هستند، بتوانند فقط کدهای تخفیف همان برند را دریافت کنند. در این راهکار شما می‌توانید مشخص کنید که هنگام انتشار کد در سایت و یا به صورت مجزا، خبرنامه‌ای هم برای اعضا ارسال شده و کدها در قالب ایمیل برای کاربران ارسال گردد.

تبلیغات رپورتاژ آگهی۵. درج رپورتاژ آگهی در وبلاگ

وبلاگ تخفیفه بستری برای آموزش استفاده از کدهای تخفیف و ارائه آموزش‌های بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ است. بخشی از وبلاگ با محوریت آموزش فعالیت دارد که می‌توانید با تولید محتوای ارزشمند از آن به عنوان ابزاری برای درج رپورتاژ آگهی در تخفیفه استفاده کرده و به معرفی کسب و کار خود بپردازید. درج ۳ لینک در محتوای آگهی با امکان درج محتوا تا ۳ هزار کلمه در این پلن فراهم است.


چگونه از پلن‌های تبلیغاتی استفاده کنیم؟

برای استفاده از هر یک از این پلن‌ها کافی است وارد صفحه تماس با ما شده و پس از وارد کردن مشخصات و اطلاعات تماس خود، موضوع را روی «سفارش تبلیغات» انتخاب کنید. همکاران ما درخواست شما را در کمتر از ۲۴ ساعت بررسی کرده و پلن‌های مختلف را همراه با قیمت به شما اعلام خواهند کرد.