درباره ما

divider

احتمالاً برای شما هم پیش آمده که چه در اولین تجربه خرید اینترنتی و چه در چندصدمین یا شاید هم چندهزارمین خریدی که در حال انجام آن هستید به بخشی با عنوان”کد تخفیف“ برخورد کنید. فرقی هم نمی‌کند که از یک فروشگاه اینترنتی نظیر دیجی کالا برای خرید روزانه خود خرید می‌کنید، یا اینکه در حال خرید از اپلیکیشن‌هایی مثل اسنپ فود، تپسی یا حتی اپلیکیشن‌هایی برای تفریح و سرگرمی مثل آپارات و فیلیمو باشد.

به‌محض دیدن این بخش حتماً این سوال برایتان پیش آمده که از کجا کد تخفیف تهیه کنیم؟ اصلاً کوپن تخفیف فروشگاه‌های اینترنتی و برنامه‌های موبایل را باید از کجا تهیه کرد؟

بله؛ درست حدس زده‌اید! ما در تخفیفه به شما کمک می‌کنیم که کوپن تخفیف فروشگاه‌های اینترنتی و انواع اپلیکیشن‌ها را برایتان به‌صورت کاملاً رایگان تهیه کنیم تا تجربه‌ای لذت‌بخش از خرید اینترنتی را داشته باشید.

کارشناسان ما در تخفیفه، همواره از طریق کانال‌های مختلف اقدام به جمع‌آوری کدهای تخفیف کرده و پس از تست و اطمینان از اینکه کدهای منتشر شده دارای اعتبار هستند، آنها را در صفحه هر برند درج می‌کنند. شما با ثبت‌نام در تخفیفه می‌توانید وارد حساب کاربری خود شده و برندهایی که زیاد از خدمات آنها استفاده می‌کنید را به لیست علاقه‌مندی خود اضافه کنید. همچنین امکان عضویت در خبرنامه و اطلاع از جدیدترین تخفیف‌های هر برند نیز در دسترس است.

اگر هم دارای کسب و کاری هستید و می‌خواهید کدهای تخفیف خود را در تخفیفه منتشر کنید، کافی است به صفحه ”همکاری با ما“ مراجعه کرده و اطلاعات برند خود را وارد کنید. کارشناسان ما در اسرع وقت صفحه رسمی را برای برند شما ایجاد کرده و پس از ارسال درخواست برای ارتقا حساب خود شما نیز می‌توانید کدهای تخفیف خود را در سایت ما منتشر کنید.