سوالات متداول

divider

آیا می‌توانم کد تخفیف ارسال کنم؟

چرا که نه؟! پس از عضویت در سایت و ورود به حساب کاربری، می‌توانید با کلیک روی دکمه «ارسال تخفیف» در منوی اصلی سایت یا کلیک روی دکمه «ارسال کنید» در صفحات داخلی، کد تخفیف خود را برای ما ارسال نمایید. ما پس از بررسی و اطمینان از فعال بودن کد تخفیف، آن را در سایت منتشر می‌کنیم. اگر که برند مورد نظرتان در سایت وجود ندارد، جای هیچ نگرانی نیست؛ ما به‌محض بررسی اقدام به ایجاد برند خواهیم نمود.

چگونه از کد تخفیف استفاده کنم؟

ما برای راحتی کار در دسترسی به کدهای تخفیف کاری کردیم که شما بدون نیاز به نگداشتن(با گوشی موبایل) یا استفاده از کلیدهای کپی در دسکتاپ(راست کلیک ماوس یا کلیدهای ترکیبی CTRL + C) کد تخفیف را سریعاً کپی کنید.
برای این‌منظور کافی است روی دکمه ”خرید کنید“ کلیک کنید. به همین سادگی هم کد تخفیف برای شما کپی شده و هم اینکه لینک سایت مقصد برایتان باز خواهد شد. درصورتی که با نحوه استفاده از کدهای تخفیف آشنایی ندارید، می‌توانید با مراجعه به صفحه ”وبلاگ تخفیفه“ راهنمای تصویری و کامل استفاده از کد تخفیف برای تمامی فروشگاه‌های اینترنتی و اپلیکیشن‌های موبایل را مشاهده کنید.

کد تخفیف کار نمی‌کند؛ چه‌کار کنم؟

راستش را بخواهید ما هم از این موضوع ناراحت هستیم؛ این موضوع اگر در دست ما بود مطمئن باشید که آن را رفع می‌کردیم. اما برای اینکه بدانید چرا کوپن تخفیف کار نمی‌کند، لازم است بدانید که تلاش ما در تخفیفه این است که همواره کدهای تخفیف معتبر را برای شما تهیه کنیم. اما بد نیست بدانید که فروشگاه‌های اینترنتی و اپلیکیشن‌ها کدهای منتشر شده را به‌صورت محدود منتشر می‌کنند. به‌عنوان نمونه یک کد تخفیف صرفاً برای ۲۰ خریدار اول قابل استفاده بوده و پس از آن منقضی می‌شود؛ یا اینکه تاریخ انقضای آنها کوتاه بوده و تاریخ دقیقی هم مبنی بر اینکه کوپن تخفیف تا چه‌زمانی اعتبار دارد به ما اعلام نمی‌کنند.
لذا از شما خواهشمندیم که در صورتی که هر کد تخفیف کار نکرد، با کلیک روی آیکون i و ارسال گزارش این موضوع را به ما اعلام کنید تا کد جایگزین برایتان تهیه کنیم یا اینکه آن را حذف کنیم.

مزایای عضویت در سایت چیست؟

شما با عضویت در سایت می‌توانید به پنل کاربری خود وارد شده و از قابلیت‌هایی مثل ارسال کد تخفیف، لایک کردن کدهای تخفیف، افزودن برند به لیست علاقه‌مندی، عضویت در خبرنامه و دریافت جدیدترین کدهای تخفیف برندهای دلخواه در ایملتان برخوردار شوید.
اما اگر دارای کسب و کار اینترنتی هستید که می‌خواهید کدهای تخفیف خود را در تخفیفه منتشر کنید، این امکان را از طریق ارتقا حساب کاربری برایتان فراهم کرده‌ایم. برای این منظور پیش از هرچیزی لازم است تا از صفحه همکاری با ما اطلاعات برندتان را برایمان ارسال کنید. کارشناسان ما برند شما را مورد بررسی قرار داده و پس از اینکه شرایط معرفی را داشته باشد، جزییات لازم را به شما اعلام می‌کنند. بعد از ساخته شدن برند می‌توانید ایمیل حساب کاربری خود را به ایمیل info برندتان تغییر دهید. در این صورت حساب کاربری شما ارتقا پیدا کرده و می‌توانید کدهای تخفیف برندتان را برای دریافت بازخورد بیشتر ویژه کنید.
همچنین در آینده قابلیت‌های متعدد دیگری نیز به سایت افزوده خواهد شد.