کد تخفیف اسنپ تریپ

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف اسنپ تریپ برای رزرو بلیط هواپیما، رزرو هتل، خرید بلیط اتوبوس و رزرو ویلا در شمال و جنوب کشور با قیمت ارزان دسترسی دارید

۴.۸ امتیاز از ۵ از ۱۵ رای

لیست کدهای تخفیف اسنپ تریپ

درباره اسنپ تریپ

اسنپ تریپ سرویس دیگری از مجموعه اپلیکیشن‌های اسنپ است که به کمک آن می‌توانید به رزرو هتل، ویلا و انواع اقامتگاه در تمامی شهرهای ایران پرداخته یا اینکه بلیط اتوبوس و هواپیما با قیمت ارزان خریداری کنید. این اپلیکیشن پیش از این به صورت آزمایشی با نام پین تا پین راه‌اندازی شده و در نهایت به نام اسنپ تریپ تغییر نام داده شد که هم اکنون می‌توانید بدون نیاز به نصب از طریق سایت یا خود سوپر اپلیکیشن اسنپ درخواست رزرو اقامتگاه یا خرید بلیط را ثبت کنید.

این برند جدایی از ارائه خدمات در زمینه ارائه راهکارهای گردشگری و معرفی جاذبه‌های گوناگون راهنمای جامعی را در خصوص سفر کردن و نکات پیرامون آن در سایتش منتشر می‌کند. می‌توانید از اسنپ تریپ به‌صورت شخصی(حقیقی) استفاده کرده یا اینکه اگر دارای سازمان یا نهاد خاصی هستید برای سفرهای گردشگری سازمانی و برگزاری تور نیز از این سایت کمک بگیرید.

ویژگی مثبتی که برای کد تخفیف اسنپ تریپ وجود دارد قابلیت امتیازگیری در آن است که هر امتیاز معادل هزار تومان بوده و می‌توانید بر اساس آن تا سقف 25 درصد از مبلغ کل رزرو از فاکتور خود به عنوان کوپن کسر کنید.

کوپن و کد تخفیف اسنپ تریپ

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف اسنپ تریپ دسترسی داشته و می‌توانید رزرو هتل و ویلا در هر جای ایران یا خرید بلیط هواپیما و اتوبوس را با قیمت ارزان‌تری خریداری کنید. اگر زیاد اهل سفر کردن هستید اسنپ تریپ راهکاری ارزان قیمت برای خرید این نوع خدمات است؛ پیشنهاد می‌کنیم با عضویت در خبرنامه از طریق فرم زیر جدیدترین کدهای تخفیف سایت اسنپ تریپ را در ایمیل خود دریافت کنید تا قبل از اتمام تعداد دفعات استفاده از کوپن تخفیف یا اتمام زمان استفاده از آنها مطلع شوید. یا اینکه با دنبال کردن سایت تخفیفه در شبکه‌های اجتماعی جدیدترین این کوپن‌ها را مشاهده کنید.

همچنین در صورتی که تجربه‌ای در استفاده و خرید خدمات از این برند را دارید، از شما خواهشمندیم از بخش «نقد و بررسی» تجربیات و نظرات خود را با ما به‌اشتراک بگذارید تا دیگران نیز از آن برای داشتن تجربه‌ای ایمن و با اطمینان برای رزرو بلیط هتل و هواپیما بهره‌مند شوند.