۵ امتیاز از ۵
از ۱ رای

فیدیبو بزرگترین سامانه خرید کتاب الکترونیکی و صوتی در ایران است که می‌کوشد با گستره‌ای از کتاب‌ها و مجلات متنوع برای طیف وسیعی از کاربران تجربه فوق‌العاده خرید کتاب و خواندن آن در دستگاه‌های هوشمند فراهم کند. شما می‌توانید با استفاده از اپلیکیشن فیدیبو در موبایل و تبلت، نسخه وب در مرورگر و نسخه پیندوز برای مطالعه‌ی قانونی کتاب الکترونیک و صوتی از این سایت بهره‌مند شوید. می‌توانید بدون ثبت‌نام و پرداخت هیچ‌گونه هزینه‌ای از سایت و اپلیکیشن فیدیبو استفاده و کتاب‌های رایگان و نسخه‌های نمونه را مطالعه کنید. اما خرید فقط برای کاربرانی میسر است که که در سایت یا اپلیکیشن فیدیبو ثبت‌نام کرده‌اند و برای خود حساب کاربری ثبت کرده‌اند.

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف فیدیبو رایگان برای خرید اول و خریدهای غیر اول دسترسی داشته و می‌توانید انواع کتاب و مجله را از این سایت و اپلیکیشن در نسخه‌های صوتی و متنی خریداری کنید. در نظر داشته باشید که از آنجایی که fidibo بزرگترین سایت خرید آنلاین کتاب الکترونیکی در ایران به‌حساب می‌آید، کدهای تخفیف منتشر شده به تعداد محدود بوده یا اینکه تاریخ انقضای آنها زودتر است. برای همین منظور پیشنهاد می‌کنیم از طریق فرم زیر در خبرنامه عضو شده و زودتر از دیگران کوپن تخفیف فیدیبو را در ایمیل خود دریافت کنید.

همچنین درصورتی که تجربه استفاده از اپلیکیشن موبایل، برنامه ویندوز و نسخه وب این سایت را دارید از شما خواهشمندیم که نظرات و تجربیات خود را از طریق بخش «نقد و بررسی» با ما به‌اشتراک بگذارید.

تخفیف‌های ارسالی

در این صفحه می‌توانید تخفیف‌های فیدیبو که توسط کاربران ارسال شده، مشاهده کنید.

search مشاهده کنید

نقد و بررسی

تجربه خود را با سایرین به اشترک بگذارید ...

فرستادن کد تخفیف

اگر کد تخفیف دیگری از فیدیبو دارید با تخفیفه به اشتراک بگذارید.

send ارسال کنید

به‌جای کرونا، تخفیف بگیرید!

 • کد تخفیف اولین خرید فیدیبو ۵۰ درصد
  فیدیبو
  کد تخفیف
  فعلاً معتبر

  کد تخفیف اولین خرید فیدیبو ۵۰ درصد

  با استفاده از این کد تخفیف اولین خرید فیدیبو می‌توانید از ۵۰ درصد تخفیف برای خرید اول از فیدیبو بهره‌مند شوید. برا ...

  ۵۰ درصد تخفیف
  مشاهده
 • کد تخفیف ۴۰ درصد فیدیبو برای اولین خرید
  فیدیبو
  کد تخفیف
  فعلاً معتبر

  کد تخفیف ۴۰ درصد فیدیبو برای اولین خرید

  با استفاده از این کد تخفیف فیدیبو می‌توانید از ۴۰ درصد تخفیف در خرید اول فیدیبو بهره‌مند شوید. برای استفاده از این ...

  ۴۰ درصد تخفیف
  مشاهده