همکاری با ما

divider
روی برندتان تمرکز کنید!keyboard_arrow_up

دادن تخفیف به مشتریان موجب می‌شود تا نام برندتان بر سر زبان‌ها افتاده و بیشتر دیده شوید. امروزه استفاده از شبکه‌های اجتماعی و سایت‌هایی همچون سایت تخفیفه در این مورد کمک بیشتری به شما خواهند کرد. کاربران ما هر روزه برای خریدهای خود به سایت سر می‌زنند تا از جدیدترین کدها استفاده کنند. از همین‌رو همیشه برندهایی که اعتماد بیشتری به آنها را دارند برای خرید انتخاب خواهند کرد.

فروش خود را چند برابر کنید!keyboard_arrow_up

استفاده از کد تخفیف یکی از بهترین راهکارهای بازاریابی برای فروش محصولات است. شما با دادن کدهای تخفیف متنوع می‌توانید تصمیم کاربرانی که هنوز برای خرید از فروشگاهتان دو دل هستند را نهایی کنید. با کم کردی بخشی از سود فروشتان، در عوض با فروش به تعداد بیشتر سود بهتر و سریع‌تری داشته و محصولاتتان را زودتر به فروش خواهید رساند.

مشتریان وفادار را بیشتر کنید!keyboard_arrow_up

بر اساس آماری که صورت گرفته، بیش از ۶۵ درصد کاربرانی که با استفاده از کد تخفیف اقدام به خرید از فروشگاهی می‌کنند به مشتری وفادار یک برند تبدیل می‌شوند. تجربه شیرین و ارزانی که آنها در خرید خود داشته‌اند باعث می‌شود تا هر زمان که قصد خرید دارند، برند شما را در اولویت خرید قرار دهند.

با دادن هدیه ارتباط موثری داشته باشید!keyboard_arrow_up

کاربران ما با توجه به کدهای تخفیف که به‌صورت رایگان در اختیارشان قرار می‌دهیم در دراز مدت وفاداری بیشتری به ما خواهند داشت. از همین‌رو ما می‌توانیم با همکاری دو طرفه که با برند شما خواهیم داشت، به‌عنوان یک معرف مطمئن عمل کنیم. می‌توانید کدهایی را در قالب هدیه در صفحه برندتان منتشر کنید تا اگر کاربران از این کد استفاده کردند، در کنار خریدشان، هدیه‌ای نیز به آنها ارائه کنید.