همکاری با ما

divider

با ثبت فروشگاه در تخفیفه یک صفحه اختصاصی برای فروشگاه خود ایجاد کنید و با انتشار کوپن تخفیف، تعداد فروش خود را افزایش دهید. تخفیفه بستری برای دریافت کد تخفیف رایگان فروشگاه‌های اینترنتی است که با توجه به تعداد بازدید روزانه‌ای که دارد می‌تواند تعداد استفاده از کوپن تخفیف و در نتیجه افزایش فروش را برای فروشگاه شما رقم بزند.

افزایش فروش و بازدهی کمپین‌ها

کاربران تخفیفه کسانی هستند که تصمیمشان را برای خرید نهایی کرده‌اند. حال آنها به دنبال فروشگاهی هستند که بهترین قیمت را ارائه می‌کند. با استفاده از کوپن تخفیف می‌توانید فروش خود را افزایش داده و آنها را ترغیب به خرید کنید. همین موضوع در جشنواره‌ها و کمپین‌های فروش نیز کمک می‌کند تا موفق‌تر عمل کنید.

جذب مشتری جدید

دادن کد تخفیف به کاربرانی که هنوز مشتری شما نیستند و صرفا بازدید کننده سایت هستند راهکاری عالی برای جذب آنها و تبدیل کردنشان به مشتری است. تخفیفه به شما کمک می‌کند تا کدهای تخفیف جدیدی که مخصوص اولین خرید ایجاد می‌کنید، بیشتر دیده شده و در نتیجه مشتریان جدیدتری جذب کنید.

ایجاد وفاداری به برند

دادن کد تخفیف به مشتری از آنجایی که باعث می‌شود تجربه خرید ارزان و به یاد ماندنی از اولین خرید خود در سایت شما داشته باشد؛ در نتیجه اعتماد بیشتری به برند شما کرده و به مشتری وفادارتان تبدیل خواهند شد. گفته می‌شود دادن تخفیف موجب وفاداری ۸۷ درصدی به برند می‌شود.


فرم درخواست ثبت فروشگاه