همکاری با ما

divider
روی برندتان تمرکز کنید!

دادن تخفیف به مشتریان موجب می‌شود تا نام برندتان بر سر زبان‌ها افتاده و بیشتر دیده شوید. امروزه استفاده از شبکه‌های اجتماعی و سایت‌هایی همچون سایت تخفیفه در این مورد کمک بیشتری به شما خواهند کرد. کاربران ما هر روزه برای خریدهای خود به سایت سر می‌زنند تا از جدیدترین کدها استفاده کنند. از همین‌رو همیشه برندهایی که اعتماد بیشتری به آنها را دارند برای خرید انتخاب خواهند کرد.

فروش خود را چند برابر کنید!

استفاده از کد تخفیف یکی از بهترین راهکارهای بازاریابی برای فروش محصولات است. شما با دادن کدهای تخفیف متنوع می‌توانید تصمیم کاربرانی که هنوز برای خرید از فروشگاهتان دو دل هستند را نهایی کنید. با کم کردی بخشی از سود فروشتان، در عوض با فروش به تعداد بیشتر سود بهتر و سریع‌تری داشته و محصولاتتان را زودتر به فروش خواهید رساند.

مشتریان وفادار را بیشتر کنید!

بر اساس آماری که صورت گرفته، بیش از ۶۵ درصد کاربرانی که با استفاده از کد تخفیف اقدام به خرید از فروشگاهی می‌کنند به مشتری وفادار یک برند تبدیل می‌شوند. تجربه شیرین و ارزانی که آنها در خرید خود داشته‌اند باعث می‌شود تا هر زمان که قصد خرید دارند، برند شما را در اولویت خرید قرار دهند.

از کجا شروع کنیم؟

ابتدا فرم روبه‌رو را پر کرده و اطلاعات کامل سایت خود را برای ما ارسال کنید. این اطلاعات شامل نام برند، آدرس سایت یا اپلیکیشن و توضیحاتی در قالب معرفی کسب و کارتان است. پس از ارسال این فرم کارشناسان ما سایت و اپلیکیشن شما را بررسی کرده و صفحه برند را برای شما ایجاد خواهند کرد. سپس می‌توانید در سایت ثبت نام کرده و با ارتقا حساب از طریق ایمیل info دامنه خود، اقدام به ارسال کد تخفیف و مدیریت کدهای ارسالی کنید. برای مشاهده روش‌های همکاری کافی است به صفحه تبلیغات مراجعه کنید.