۵ امتیاز از ۵
از ۱ رای

نماوا سرویس تماشای آنلاین فیلم و سریال است که دسترسی به مجموعه‌ای بی‌نظیر و طبقه‌بندی شده از هزاران فیلم و سریال ایرانی و خارجی را برای شما فراهم می‌کند. شما با استفاده از این سایت می‌توانید در حالت‌های مختلفی همچون اپلیکیشن موبایل نماوا، برنامه تلویزیون نماوا یا برنامه ویندوز Namava به این سرویس دسترسی داشته و با خرید اشتراک نماوا به‌صورت روزانه، ماهانه یا سالیانه به آرشیو کاملی از انواع فیلم و سریال دلخواهتان دسترسی داشته باشید. همچنین لیستی از آرشیو مستندات و انیمیشن نیز در این سایت وجود دارد که بر اساس رده سنی می‌توانید مناسب برای فرزندتان اشتراک خریداری کنید.

در این صفحه می‌توانید به کوپن و کد تخفیف نماوا دسترسی داشته و برای خرید اشتراک مختلف از تخفیف‌هایی با درصد بالا استفاده کنید. در نظر داشته باشید که بیشتر کدهای تخفیف این سایت یا دارای محدودیت زمانی هستند و یا اینکه در تعداد استفاده از آنها محدودیت وجود داشته و صرفا چند نفر اول قادر به استفاده از یک کوپن خواهند بود؛ بنابراین پیشنهاد می‌کنیم با عضویت در خبرنامه از طریق فرم زیر، جدیدترین کوپن تخفیف نماوا را در ایمیل خود زودتر از دیگران دریافت کنید.

همچنین در صورتی که تجربه‌ای در استفاده از سایت و اپلیکیشن نماوا دارید از شما خواهشمندیم از بخش «نقد و بررسی» تجربیات خود را با ما به‌اشتراک بگذارید.

تخفیف‌های ارسالی

در این صفحه می‌توانید تخفیف‌های نماوا که توسط کاربران ارسال شده، مشاهده کنید.

مشاهده کنید

نقد و بررسی

تجربه خود را با سایرین به اشترک بگذارید ...

فرستادن کد تخفیف

اگر کد تخفیف دیگری از نماوا دارید با تخفیفه به اشتراک بگذارید.

ارسال کنید

با #تخفیفه، کم‌خرج زندگی کن!