کد تخفیف تپسی

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف تپسی ویژه خرداد دسترسی داشته و می‌توانید درخواست تاکسی سرویس‌های کلاسیک، لاین و تلفنی با قیمت ارزان را از این تاکسی اینترنتی

۴.۹ امتیاز از ۵ از ۴۲ رای

لیست کدهای تخفیف تپسی

درباره تپسی

تپسی کار خود را از خرداد 1395 در تهران آغاز کرد تا سفرهای درون‌شهری را برای شهروندان تهرانی راحت‌تر، امن‌تر و ارزان‌تر کند. امروز تپسی، با بیش از 800 پرسنل و حضور در بسیاری از استان‌های پرجمعیت کشور، شرکتی مورد اطمینان و نامی آشنا برای میلیون‌ها ایرانی است که به صورت روزانه از اپلیکیشن آن استفاده می‌کنند. مسافرانی که در هر نقطه‌ای از شهر می‌توانند بدون اتلاف وقت تپسی(تاکسی) بگیرند و رانندگانی که برای پیدا کردن مسافر کافی است اپلیکیشن خود را روشن کنند و فقط چند دقیقه صبر کنند.

این شرکت سرویس‌های حمل مسافر خود را در حالت‌های مختلفی همچون کلاسیک، لاین و تلفنی ارائه می‌کند تا بر اساس قیمت دلخواه درخواست تاکسی اینترنتی داشته باشید.

سرویس‌های مختلف تپسی

ان تاکسی آنلاین برای سیستم عامل‌های اندروید، آیفون و همچنین نسخه وب در دسترس است که می‌توانید درخواست خودرو در نقاط مختلف شهرهای تحت پوشش را ثبت کنید. یکی از رانندگان درخواست سفر شما را قبول کرده و سفر شما آغاز می‌شود.

تپسی امکان سفر کردن و گرفتن تاکسی را با شرایط متنوعی ایجاد کرده که می‌توانید با قیمت‌های متنوعی درخواست خودرو کنید.

کوپن و کد تخفیف تپسی

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف تپسی دسترسی داشته و می‌توانید برای سفرهای درون شهری خود با تپسی از تخفیفات مختلف با درصد بالا استفاده کنید. اما از آنجایی که چنین سرویس‌هایی تعداد استفاده بالایی دارند و کدهای تخفیف ممکن است سریع منقضی شده یا تعداد استفاده از آنها محدود باشد، پیشنهاد می‌کنیم با عضویت در خبرنامه از طریق فرم زیر جدیدترین کوپن تخفیف تپسی را در ایمیل خود دریافت کرده و قبل از دیگران از آنها استفاده کنید.

برای استفاده از کوپن تخفیف این تاکسی اینترنتی کافی است به منوی هدایا و تخفیف‌ها مراجعه کرده و یکی از کدهای موجود در انتهای این صفحه را وارد کنید. با مراجعه به صفحه راهنمای استفاده از کد تخفیف تپسی می‌توانید به صورت تصویری با این کار آشنا شوید.

همچنین در صورتی که تجربه استفاده از خدمات این تاکسی اینترنتی را داشته و با آن درخواست خودرو کرده‌اید، از شما خواهشمندیم تجربیات خود را از طریق همین صفحه از بخش «نقد و بررسی» با ما به‌اشتراک بگذارید.

شهرهای فعال

این سرویس تاکسی اینترنتی ابتدا فعالیت خود را از شهر تهران و کرج آغاز کرده و سپس در شهرهای دیگری نظیر مشهد، اصفهان، شیراز، ارومیه، لاهیجان، رشت، انزلی، تبریز، ساری، یزد، کرمان، قم و اهواز آغاز به فعالیت نمود.

نسبت به اسنپ این تاکسی اینترنتی در شهرهای کمتری فعال است اما اگر از نظر کیفیت و سرویس‌هایی که دارد آن را بررسی کنید به عقیده بسیاری از کاربران بهتر است.

اطلاعات تماس

آدرس سایت: tapsi.ir

تلفن تماس: 1630

آدرس ایمیل: info@tapsi.cab