کد تخفیف مکتب خونه

۵ امتیاز از ۵ از ۱ رای

لیست کدهای تخفیف مکتب خونه

درباره مکتب خونه

مکتب خونه سایت و اپلیکیشنی برای دسترسی به انواع دوره‌های آموزشی است. این سایت فعالیت خود را از سال ۱۳۹۲ در زمینه تهیه ویدئوهای آموزشی در زمینه‌های تخصصی آغاز کرده که هم‌اکنون بیش از ده هزار ساعت آموزش ویدئویی دارد. دوره‌های این سایت در گروه‌های برنامه نویسی به زبان‌های مختلف، زبان‌های خارجی، مدیریت کسب و کار، مهندسی، علوم پایه و پزشکی، علوم انسانی و هنر، مدرسه و دانشگاه را با قیمت مناسبی خریداری کنید. بخش دیگری از دوره‌های این سایت در گروه مکتب پلاس قرار دارند، که با شرکت در این دوره‌ها امکان دریافت مدرک معتبر، همراه با راهنمای علمی، پروژه و تمرین‌های عملی برخوردار شوید.

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف مکتب خونه دسترسی داشته و می‌توانید انواع دوره آموزشی در زمینه‌های مختلف را با قیمت ارزان‌تری خریداری کنید. اگر به‌دنبال سایتی برای یادگیری تخصصی خاص هستید یا اینکه می‌خواهید مهارت‌های خود را تقویت کنید، پیشنهاد می‌کنیم با عضویت در خبرنامه از طریق فرم زیر جدیدترین کدهای تخفیف برنامه مکتب خونه را در ایمیل خود دریافت کنید. یا اینکه با دنبال کردن سایت تخفیفه در شبکه‌های اجتماعی از جدیدترین کوپن تخفیف این سایت مطلع شوید.

همچنین در صورتی که تجربه‌ای در استفاده از دوره‌های آموزشی این سایت و اپلیکیشن دارید از شما خواهشمندیم از بخش «نقد و بررسی» تجربیات و نظرات خود را با ما به‌اشتراک بگذارید تا دیگران نیز از آن بهره‌مند شوند.