۵ امتیاز از ۵
از ۱ رای

فونت ایران که یکی از اولین و بهترین فروشگاه فونت فارسی است فعالیت خود را از سال ۱۳۹۴ و با مدیریت مسلم ابراهیمی که از طراحان گرافیک و فونت است آغاز کرده است. از نمونه فونت‌های طراحی شده توسط ایشان می‌توان به فونت ایران سنس، دانا و ایران یکان اشاره کرد که بیشترین میزان استفاده را در وب، موبایل و تبلیغات محیطی دارند. تا پیش از این این سایت صرفاً فروش فونت‌های طراحی شده توسط این تیم را برعهده داشت. اما بعد از به‌روزرسانی‌هایی که طی چند سال اخیر به خود گرفت، طراحان فونت بسیار زیادی اقدام به طراحی انواع فونت فارسی دست نویس، فانتزی، گرافیکی، خوشنویسی، هندسی و… کرده و در این سایت در قالب همکاری اقدام به فروش آنها می‌کنند.

در این صفحه می‌توانید به کوپن و کد تخفیف فونت ایران برای خرید تمامی فونت‌های قرار داده شده در این سایت دسترسی داشته باشید. در صورتی که دارای تخصص در زمینه گرافیک و طراحی باشید، حتما نیاز به این دارید که از جدیدترین فونت‌ها در کارهای خود استفاده کنید. پیشنهاد می‌کنیم با عضویت در خبرنامه از طریق فرم زیر، جدیدترین کوپن فونت ایران را در ایمیل خود دریافت کرده و زودتر از دیگران از آنها استفاده کنید.

همچنین در صورتی که تجربه‌ای در استفاده از خدمات و محصولات این برند دارید، از شما خواهشمندیم از بخش ”نقد و بررسی“ با ما به اشتراک بگذارید.

تخفیف‌های ارسالی

در این صفحه می‌توانید تخفیف‌های فونت ایران که توسط کاربران ارسال شده، مشاهده کنید.

search مشاهده کنید

نقد و بررسی

تجربه خود را با سایرین به اشترک بگذارید ...

فرستادن کد تخفیف

اگر کد تخفیف دیگری از فونت ایران دارید با تخفیفه به اشتراک بگذارید.

send ارسال کنید

به‌جای کرونا، تخفیف بگیرید!