۵ امتیاز از ۵از ۱ رای

لیست کدهای تخفیف فونت ایران

دیدگاه‌های کدهای تخفیف فونت ایران

  • تخفیفه تخفیفه

نقد و بررسی

تجربه خود را با سایرین به اشترک بگذارید ...

برای ثبت تجربه، باید وارد حساب کاربری خود شوید:

ورود به حساب

فونت ایران از اولین و بهترین فروشگاه فونت فارسی است فعالیت خود را از سال 1394 و با مدیریت مسلم ابراهیمی که از طراحان گرافیک و فونت است آغاز کرده است. از نمونه فونت‌های طراحی شده توسط ایشان می‌توان به فونت ایران سنس، دانا و ایران یکان اشاره کرد که بیشترین میزان استفاده را در وب، موبایل و تبلیغات محیطی دارند. تا پیش از این این سایت صرفا فروش فونت‌های طراحی شده توسط این تیم را برعهده داشت. اما بعد از به‌روزرسانی‌هایی که دو سال اخیر به خود گرفته و از سویی دیگر در جهت انتشار و افزایش تعداد فونت‌های فارسی، طراحان فونت بسیار زیادی اقدام به طراحی انواع فونت فارسی دست نویس، فانتزی، گرافیکی، خوشنویسی، هندسی و… کرده و در این سایت در قالب همکاری اقدام به فروش آنها می‌کنند.

به جرات می‌توان گفت فونت ایران نقش بسیار بزرگی در خواناتر کردن و شکل دادن به وب فارسی و محیط اطراف ما داشته است؛ به‌طوری‌که اگر دور و اطرافمان را به دقت بررسی کنیم حداقل در جایی خواهیم دید که از فونت‌های طراحی شده توسط این سایت استفاده شده است. مهم‌ترین هدفی که فونت ایران تلاش دارد آن را محقق کند، بالا بردن فرهنگ استفاده از لایسنس و خرید قانونی محصولات مجازی است که تقریبا موفق عمل کرده و این ما هستیم که باید با خرید قانونی این موفقیت را بیشتر کرده و فرهنگ استفاده درست از محصولات دانلود شدنی را بهتر کنیم.

در این صفحه می‌توانید به کوپن و کد تخفیف فونت ایران برای خرید تمامی فونت‌های قرار داده شده در این سایت دسترسی داشته باشید. در صورتی که دارای تخصص در زمینه گرافیک و طراحی هستید، حتما نیاز به این دارید که از جدیدترین فونت‌ها در کارهای خود استفاده کنید. پیشنهاد می‌کنیم با عضویت در خبرنامه از طریق فرم زیر، جدیدترین کوپن فونت ایران را در ایمیل خود دریافت کرده و زودتر از دیگران از آنها استفاده کنید.

همچنین در صورتی که تجربه‌ای در استفاده از فونت‌های این سایت دارید، از شما خواهشمندیم از بخش ”نقد و بررسی“ با ما به اشتراک بگذارید.