کد تخفیف ۱۰۰ درصدی فیلیمو (اشتراک رایگان)

اگر به دنبال کد تخفیف ۱۰۰ درصدی فیلیمو هستید با استفاده از این پیشنهاد تخفیف دار در صورتی که شرایط ذکر شده را داشته باشید، می‌توانید از اشتراک رایگان فیلیمو استفاده کرده یا اینکه هزینه آن برای شما نیم‌بها اعمال خواهد شد. شرایط این طرح به شرح زیر است:

در صورتی که مشترک یکی از اپراتورهای ایرانسل یا رایتل باشید، اگر اشتراکی خریداری کنید ترافیک مصرفی شما نیم‌بها محاسبه شده و از حجم اینترنت خریداری شده این اپراتورها به صورت نیم‌بها برای برنامه فیلیمو اعمال می‌شود. اما اگر اشتراکی خریداری نکرده باشید می‌توانید با مصرف اینترنت عادی ایرانسل یا رایتل به تمامی فیلم‌ها و سریال‌ها رایگان دسترسی داشته باشید؛ اما در این حالت مصرف اینترنت به صورت تمام بها خواهد بود.

همچنین اگر مشترک اپراتورهای اینترنت ثابت یا TDL-TE یکی از اپراتورهای مخابرات، آسیاتک، مبین نت، های وب، پارس آنلاین، پیشگامان، فن‌آوا، ساتیا، رای وب، شبدیز، صبانت، صفر و یک، داتک، سریع سیستم، دیده‌بان نت، یوزنت(فقط کاربران ADSL)، تک نت(فقط کاربران ADSL2+)، همیارنت، آترین، آواگستر، دوربرد، ماهان، پاناوان، بیتا، خورشیدنت(فقط کاربران وایرلس) و بدر رایان را داشته باشید نیز می‌توانید از این طرح استفاده کنید.

برای استفاده از این پیشنهاد تخفیف‌دار و مشاهده شرایط استفاده از اشتراک رایگان فیلیمو کافی است روی دکمه «خرید کنید» کلیک کنید تا به سایت مقصد هدایت شوید.


شناسه کوپن: 635|به‌روز شده در: 11 اردیبهشت، 1401