کد تخفیف زیست اپ

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف زیست اپ دسترسی داشته و میتوانید با بازیافت زباله و تفکیک آنها اعتبار دریافت کرده و از آن برای خرید محصولات مختلف استفاده کنید

۴.۹ امتیاز از ۵ از ۱ رای

لیست کدهای تخفیف زیست اپ

درباره زیست اپ

زیست اپ یک سامانه هوشمند جهت تفکیک زباله‌ها در منزل است که فعالیت خود را از سال 1396 آغاز کرده و در حال حاضر در استان‌های تهران و اصفهان فعالیت دارد؛ در آینده‌ای نزدیک این سیستم در کل کشور فعالیت خواهد کرد. اپلیکیشن زیست اپ پلی است میان زیست یار(تمامی افراد) و زیست‌بان(راننده) که باعث می‌شود هزینه‌های تفکیک زباله‌ها به طرز چشم‌گیری کاهش یابد و تاثیر چشمگیری در حفظ و بقای محیط زیست برای خود و فرزندانمان به ارمغان آورد. از ویژگی‌های این سامانه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

حفظ محیط زیست از طریق جمع آوری ضایعات قابل بازیافت بصورت تفکیک شده از مبدا که مانع به هدر رفتن حجم انبوعی از منابع کشور می‌شود و به‌درستی به چرخه بازیافت برمی‌گردد.

ارائه کیسه‌های مخصوص به‌صورت رایگان و دائمی با سایزبندی و رنگ‌بندی‌های متفاوت، مناسب با نوع کاربری شما

آنلاین بودن؛ در این نوع سرویس‌دهی تمامی زیست‌بانان در تلاش‌اند تا در اسرع وقت ضایعات شما را تحویل بگیرند.

اشتغال‌زایی عده زیادی از جوانان جویای کار در این طرح که با تلاش مضاعف در حال خدمت رسانی به شما می‌باشند.

درآمدزایی شما کاربران محترم از طریق فعالیت در زیست اَپ که با تحویل هر نوع ضایعات سکه‌های درون برنامه‌ای دریافت می‌کنید. این سکه‌ها در قسمت خرج کردن سکه‌ها(فروشگاه، خدمات،نیکوکاری و…) قابل خرج کردن می‌باشد.

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف زیست اپ دسترسی داشته و می‌توانید محصولات این فروشگاه اینترنتی را ضمن ارائه زباله و دریافت اعتبار با قیمت ارزان‌تری خریداری کنید. اگر به‌دنبال حفظ طبیعت و دفع صحیح زباله هستید، پیشنهاد می‌کنیم با عضویت در خبرنامه از طریق فرم زیر جدیدترین کدهای تخفیف سایت زیست اپ را در ایمیل خود دریافت کنید. یا اینکه با دنبال کردن سایت تخفیفه در شبکه‌های اجتماعی از جدیدترین کوپن تخفیف این سایت مطلع شوید. همچنین در صورتی که تجربه‌ای در استفاده از این برنامه دارید از شما خواهشمندیم از بخش «نقد و بررسی» تجربیات و نظرات خود را با ما به‌اشتراک بگذارید تا دیگران نیز از آن بهره‌مند شوند.