کد تخفیف ژاکت

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف ژاکت برای خرید قالب وردپرس، قالب ووکامرس، افزونه وردپرس، اسکریپت و محصولات گرافیکی با درصد بالا دسترسی داشته و خرید ارزان

۵ امتیاز از ۵ از ۶ رای

لیست کدهای تخفیف ژاکت

درباره ژاکت

ژاکت که پیش از این با نام مارکت وردپرس فعالیت داشت فروشگاهی برای خرید محصولات برنامه‌نویسی مرتبط با وردپرس بود که محصولات آن شامل قالب وردپرس، قالب ووکامرس، افزونه وردپرس و قالب‌های HTML بودند. اما بعد از رشد خوبی که در این زمینه کسب کرد ایده گسترش دادن آن شکل گرفت که در مرحله‌ی اول مارکت وردپرس به نام ژاکت تغییر نام داده شد و در مرحله دوم با انتقال آن روی سیستم اختصاصی امکان فروش محصولات بیشتری در آن کلید خورد که به‌زودی شاهد فروش انواع فایل‌های گرافیکی، محصولات چندرسانه‌ای شامل ویدئو و پادکست و حتی تصاویر نیز خواهیم بود. مطمئناً با تکمیل شدن این موارد قیمت گذاری و شرایط نیز تغییر خواهد یافت و می‌توانید برای کسب و کار اینترنتی خود از این سایت کمک گرفته و تقریباً تمام موارد مورد نیاز را تامین کنید.

اما برای چنین زمانی داشتن کوپن و کد تخفیف ژاکت که از طریق آن بتوانید خریدی ارزان‌تر را تجربه کنید، مطمئناً برایتان لذت بیشتری خواهد داشت. در این صفحه کوپن تخفیف جدید ژاکت برای خرید انواع محصولات درج می‌شود که در جشنواره‌های مختلف در اختیار قرار داده می‌شوند. پیشنهاد می‌کنیم حتماً با استفاده از فرم خبرنامه که در زیر قرار دارد جدیدترین کدهای تخفیف ژاکت را در ایمیل خود دریافت کنید؛ چرا که کوپن‌های این فروشگاه عموماً طوری هستند که در تعداد استفاده و زمان محدودیت دارند.

همچنین در صورتی که از خدمات این وب‌سایت و فروشندگان آن استفاده کردید و تجربه‌ای در این خصوص دارید، از شما خواهشمندیم از بخش ”نقد و بررسی“ با ما به‌اشتراک بگذارید.