کد تخفیف زایا

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف زایا که سرویس کوتاه کننده لینک و ابزار ساخت لینک برای شبکه‌های اجتماعی نظیر اینستاگرام است دسترسی داشته پلن کوتاه کننده ارزان

۴.۹ امتیاز از ۵ از ۳ رای

لیست کدهای تخفیف زایا

درباره زایا

سرویس کوتاه کننده لینک زایا به شما این امکان را خواهد داد تا بتوانید تمامی لینک‌هایی که برای اشتراک گذاری در شبکه‌های اجتماعی و سایت به اشتراک می‌گذارید را کوتاه کنید. این کوتاهی هم کمک می‌کند که خوانایی لینک بیشتر شده و مشکلاتی که در رسانه‌هایی مثل اینستاگرام که امکان کپی یا کلیک روی لینک فراهم نیست بهبود یابد و هم اینکه آمار دقیقی از تعداد کلیک روی لینک و مشخصات کاربران داشته باشید.

یکی دیگر از امکانات کوتاه کننده لینک زایا قابلیت یکلینک است که می‌توانید یک صفحه اختصاصی مشابه کارت ویزیت برای خود داشته باشید و در این صفحه لینک شبکه‌های اجتماعی، آدرس سایت یا وبلاگ، شماره تماس و فیلدهای دیگری را درج کنید. در نهایت لینک این صفحه اختصاصی را که در بیوگرافی شبکه‌های اجتماعی خود قرار دهید، دیگران قادر به مشاهده صفحات اجتماعی شما در هر جایی خواهند بود و همه آنها را در یکجا می‌توانند مشاهده کنند.

کوپن و کد تخفیف زایا

سرویس لینک کوتاه زایا دارای امکانات رایگانی است که می‌توانید در آن اقدام به ساخت تعداد محدودی لینک و دسته بندی کنید. اما با ارتقا حساب و خرید پلن‌های مختلفی که در حال حاضر در سه پلن اقتصادی، ویژه و نامحدود هستند، می‌توانید به امکانات و تعداد لینک بیشتری دسترسی داشته باشید.

در این صفحه کد تخفیف این سرویس کوتاه کننده لینک را مشاهده می‌کنید که با استفاده از آن می‌توانید پلن‌های این سایت را با قیمت ارزان‌تری خریداری کرده و از یک سرویس کوتاه کننده لینک با امکانات زیاد لذت ببرید.

در صورتی که به دنبال دریافت جدیدترین کدهای تخفیف زایا هستید از بخش خبرنامه ایمیل خود را برای دریافت کدهای جدید ثبت کنید یا اینکه تخفیفه را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید. همچنین اگر تجربه‌ای در استفاده از خدمات زایا دارید از شما خواهشمندیم که از بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.