کد تخفیف زرین پال

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف زرین پال دسترسی داشته و می‌توانید کد تخفیف برای دریافت درگاه پرداخت رایگان بدون کارمزد ویژه و همچنین زرین کارت رایگان دسترسی

۴.۹ امتیاز از ۵ از ۶ رای

لیست کدهای تخفیف زرین پال

درباره زرین پال

زرین پال یک درگاه پرداخت واسط است که امکان پرداخت الکترونیکی را برای فروشگاه‌های آنلاین فراهم کردهه است. این شرکت بیش از ۱۰ سال سابقه فعالیت در زمینه ارائه درگاه پرداخت مستقیم و غیرمستقیم را دارد که جزو پرداخت یارهای برتر شاپرک است.

با استفاده از زرین پال می‌توانید برای دریافت پول از مشتریان و فروش کالا به روش‌های مختلف درگاه پرداخت دریافت کنید. در این صفحه به کوپن و کد تخفیف زرین پال برای راهکارهای مالی مختلفی که در اختیار قرار داده دسترسی خواهید داشت.

خدمات زرین پال چیست؟

زرین پال خدمات مختلفی را در زمینه مالی ارائه می‌کند که امکان دریافت پول از مشتریان به روش‌های مختلف را بر روی بستر سایت و شبکه‌های اجتماعی فراهم کرده است. در ادامه به معرفی برخی از محصولات این شرکت می‌پردازیم.

درگاه پرداخت اینترنتی زرین پال

این نوع درگاه مناسب سایت‌ها است که با استفاده از آن می‌توانند برای سایت خود یک درگاه پرداخت دریافت کنند. تسویه حساب روزانه بوده و برای دریافت پول خود نیازی به ارسال درخواست نخواهید داشت.

با استفاده از سرویس درگاه پرداخت زرین پال می‌توانید هم از درگاه پرداخت غیرمستقیم و هم درگاه پرداخت مستقیم با امکان نمایش نام سایت و لوگوی خود در صفحه پرداخت استفاده کنید.

در این سرویس زرین پال با تمامی شرکت‌های ارائه دهنده درگاه پرداخت که زیر نظر بانک‌ها است همکاری دارد. همچنین کاربران را به درگاه‌های مختلفی به صورت هوشمند هدایت می‌کند که همین مسئله کمک می‌کند در جشنواره‌های فروش مانند جمعه سیاه و شب یلدا که بیشترین پرداخت اینترنتی در کشور انجام می‌گیرد، خلوت‌ترین درگاه برای مشتری انتخاب گردد.

زرین کارت ویژه صاحبان کسب و کار

با دریافت زرین کارت می‌توانید یک کارت عابر بانک که متصل به اکانت زرین پال است از دستگاه‌های کارت خوان و ATM به منظور انجام تراکنش استفاده کنید.

حساب زرین پال شما به زرین کارت متصل شده و از این طریق می‌توانید درآمد خود را برای انجام تراکنش‌های روزانه نیز استفاده کنید که در این صفحه کد تخفیف زرین کارت زرین پال نیز قابل دریافت است.

زرین لینک ویژه همه کاربران

با استفاده از این سرویس که برای کاربران و کسانی که فروش از طریق شبکه‌های اجتماعی انجام می‌دهند، می‌توانید یک صفحه اختصاصی برای دریافت هزینه از مشتریان خود داشته باشید.

با ساخت این صفحه یک شناسه برای شما در نظر گرفته می‌شود که کاربران می‌توانند وارد این صفحه اختصاصی شده و اطلاعات مختلفی که توسط خود شما مشخص شده را تکمیل کنند.

از جمله این اطلاعات می‌توان به نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل، شماره تماس، توضیحات پرداخت و… اشاره کرد که به صورت دلخواه می‌توانید فیلدهای دیگری را نیز برای این منظور ایجاد کنید.

اگر دارای یک صفحه اینستاگرام، کانال تلگرام و یا هر صفحه‌ای از شبکه‌های اجتماعی هستید می‌توانید برای فروش محصولات خود امکان پرداخت هزینه را از طریق زرین لینک فراهم کنید تا نیازی نباشد مشتریان برای پرداخت پول کارت به کارت کنند یا اینکه به دستگاه‌های خودپرداز بانک‌ها مراجعه کنند.

استفاده از این سرویس کمک می‌کند تا آمار دقیقی از میزان فروش خود را نیز در ماه داشته باشید که شما را از یک سیستم مالی برای بررسی تراکنش‌ها نیز بی نیاز خواهد کرد.

تسهیم ویژه درگاه پرداخت اشتراکی

سرویس تسهیم زرین پال مناسب افراد و شرکت‌هایی است که خدمات و محصولات خود را به صورت درصدی به فروش می‌رسانند. به زبان ساده‌تر اگر شما در کسب و کار خود دارای یک یا چند شریک تجاری(حقیقی یا حقوقی) هستید، می‌توانید از این سرویس استفاده کنید.

محصول تسهیم زرین پال این امکان را به شما خواهد داد تا کلیه محاسبات تجاری که به صورت شراکتی است بر اساس درصد هر فرد سهیم در پروژه محاسبه شود و درگیری‌های مالی شما برای حسابداری را به شدت کاهش خواهد داد.

زرین پلاس

زرین پلاس نیز سرویسی به منظور سودهی به افراد عضو این سرویس است. در این سرویس که کسب و کارها و افراد عضو آن هستند با خرید از سایت‌های طرف قرارداد با زرین پلاس می‌توانند بخشی از مبلغ خرید خود را به صورت نقدی و یا شارژ اعتبار در اکانت زرین پال دریافت کنند.

در واقع می‌توان گفت که این سرویس به نوعی کش بک است. شما با خرید از سایت‌ها و فروشگاه‌هایی که عضو این سرویس هستند می‌توانید بخشی از مبلغ خرید خود را پس بگیرید. این سرویس برای کسب و کارها این امکان را فراهم کرده تا مشتریان وفادار بیشتری داشته باشند و روی بازاریابی کاربران خود تمرکز کنند. کاربران نیز به این شیوه سود خواهند برد.

کوپن و کد تخفیف زرین پال

حال که با سرویس‌های مختلف زرین پال آشنا شدید، در این صفحه می‌توانید به کد تخفیف زرین پال دسترسی داشته و از خدمات مختلف این درگاه پرداخت که شامل امکان استفاده از درگاه پرداخت بدون کارمزد(کارمزد رایگان) برای دوره‌های زمانی مختلف است استفاده کنید.

یا اینکه اگر قصد دارید زرین کارت زرین پال را دریافت کنید مبلغ مورد نیاز برای دریافت این کارت را با تخفیف ثبت کنید. همچنین دیگر خدمات زرین پال که شامل زرین لینک و… هستند از طریق کد تخفیف امکان دریافت کارمزد کمتر یا کارمزد رایگکان را به شما خواهند داد.

برای دریافت کد تخفیف جدید زرین پال می‌توانید در خبرنامه تخفیفه عضو شوید تا کدها را از طریق ایمیل برایتان ارسال شود یا اینکه با دنبال کردن تخفیفه در شبکه‌های اجتماعی جدیدترین کدهای تخفیف را دریافت کنید.

سوالات متداول

زرین پال چیست و چه خدماتی دارد؟

زرین پال یک درگاه پرداخت اینترنتی است که در عین حال امکانات مختلفی را برای مدیریت هزینه‌های فروشگاه اینترنتی شما فراهم می‌کند. با استفاده از زرین پال می‌توانید از راهکارهای مختلفی همچون تسهیم، زرین لینک، زرین پلاس و زرین کارت که هر یک ویژگی‌های خاصی در اختیارتان قرار می‌دهد مدیریت مالی بهتری برای کسب و کار خود داشته باشید.

چگونه از کارمزد رایگان زرین پال استفاده کنیم؟

برای دریافت کارمزد رایگان زرین پال که از طریق وارد کردن کد تخفیف امکان پذیر است می‌توانید کد تخفیف درگاه پرداخت رایگان که ویژه کارمزد رایگان زرین پال ایجاد شده را وارد کنید تا برای دوره زمانی خاصی از درگاه پرداخت مستقیم با نام و لوگوی اختصاصی به صورت کاملا رایگان استفاده کنید.

چگونه از زرین کارت استفاده کنیم؟

زرین کارت در واقع یک کارت عابر بانکی است که مشابه کارت دیگر بانک‌ها عمل کرده و به شبکه شتاب متصل است. شما می‌توانید با ارتقا حساب کاربری زرین پال خود به نسخه بالاتر زرین کارت را سفارش دهید تا از طریق پست برای شما ارسال گردد. با دریافت زرین کارت حساب کاربری شما به این کارت متصل شده و می‌توانید از خدماتی مثل کارت به کارت، خرید از پوز فروشگاهی و خرید اینترنتی از این کارت استفاده کنید.