۵ امتیاز از ۵
از ۱ رای

شرکت وب داده یکی دیگر از صدها ارائه دهندگان خدمات میزبانی وب و هاستینگ در ایران است که فعالیت خود را از سال ۱۳۹۱ آغاز کرده و تا به امروز میزبان بیش از ۶ هزار کاربر بوده است. در این صفحه به معرفی کوپن و کد تخفیف وب داده برای استفاده از انواع خدمات تخصصی این شرکت که شامل خرید سرور مجازی، اینترنت پر سرعت بر بستر سرور، انواع هاست اشتراکی، وردپرس، دانلود و هاست بک آپ هستند می‌پردازیم. از جمله خدمات دیگر این هاستینگ می‌توان به خرید و ثبت دامنه با بیش از ۴۰۰ پسوند مختلف ملی، بین المللی و تخصصی اشاره کرد.

اگر سرمایه‌گذار هستید و با بورس سر و کار دارید، وب داده اولین شرکت هاستینگی است که سرور مجازی بورس را به منظور خرید قطعی و سریع سهام بورسی در کارگزاری‌های ایران ارائه می‌کند. با استفاده از سرورهای بورسی وب داده می‌توانید با سرعت بالاتری سفارش خرید سهام خود را ثبت کنید.

پیشنهاد می‌کنیم با عضویت در خبرنامه در همین صفحه از جدیدترین کدهای تخفیف منتشر شده در وب داده مطلع شوید و جزو اولیت کسانی باشید که از کدهای تخفیف این هاستینگ استفاده خواهند کرد. علاوه بر این اگر تجربه‌ای در استفاده از خدمات این شرکت دارید، از شما خواهشمندیم از بخش ”نقد و بررسی“ با ما به اشتراک بگذارید.

تخفیف‌های ارسالی

در این صفحه می‌توانید تخفیف‌های وب داده که توسط کاربران ارسال شده، مشاهده کنید.

search مشاهده کنید

نقد و بررسی

تجربه خود را با سایرین به اشترک بگذارید ...

فرستادن کد تخفیف

اگر کد تخفیف دیگری از وب داده دارید با تخفیفه به اشتراک بگذارید.

send ارسال کنید

به‌جای کرونا، تخفیف بگیرید!