۵ امتیاز از ۵
از ۱ رای

سایت و اپلیکیشن واش لین یک سامانه خشکشویی آنلاین در برخی مناطق تهران که شامل منطقه 1 تا 8 و منطقه 22 تهران می‌باشد. با استفاده از این سایت می‌توانید از خدمات لباس شویی و خشک شویی با قیمت مناسب استفاده کنید. امکان ثبت سفارش در این کسب و کار به روش‌های مختلفی قرار داده شده تا به‌راحتی و در زمانی کوتاه بتوانید ثبت سفارش کنید. کافی است اپلیکیشن موبایل را نصب کرده یا اینکه از سایت برای ثبت سفارشات استفاده کنید. پس از ثبت سفارش خشکشویی پیک در محل حاضر شده و البسه شما را جهت انجام لباسشویی و خشکشویی تحویل خواهد گرفت. در حین انجام فرآیند نیز می‌توانید وضعیت سفارشتان را در مراحل مختلف ببینید و پیگیری کنید.

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف واش لین دسترسی داشته و می‌توانید از خدمات خشکشویی آنلاین تهران با قیمت ارزان‌تری استفاده کنید. اگر به‌دنبال سایتی برای سفارش آنلاین خشکشویی لباس در تهران هستید، پیشنهاد می‌کنیم با عضویت در خبرنامه از طریق فرم زیر جدیدترین کدهای تخفیف برنامه واش لین را در ایمیل خود دریافت کنید. یا اینکه با دنبال کردن سایت تخفیفه در شبکه‌های اجتماعی از جدیدترین کوپن تخفیف این سایت مطلع شوید.

همچنین در صورتی که تجربه‌ای در استفاده از خدمات لباسشویی و خشکشویی این سایت دارید از شما خواهشمندیم از بخش «نقد و بررسی» تجربیات و نظرات خود را با ما به‌اشتراک بگذارید تا دیگران نیز از آن بهره‌مند شوند.

تخفیف‌های ارسالی

در این صفحه می‌توانید تخفیف‌های واش لین که توسط کاربران ارسال شده، مشاهده کنید.

مشاهده کنید

نقد و بررسی

تجربه خود را با سایرین به اشترک بگذارید ...

فرستادن کد تخفیف

اگر کد تخفیف دیگری از واش لین دارید با تخفیفه به اشتراک بگذارید.

ارسال کنید

با #تخفیفه، کم‌خرج زندگی کن!

 • کد اعتبار هدیه واش لین ۸ هزار تومانی
  واش لین
  کد تخفیف
  فعلاً معتبر

  کد اعتبار هدیه واش لین ۸ هزار تومانی

  با استفاده از این کد هدیه واش لین که برای اولین ثبت نام و به صورت اختصاصی برای کاربران سایت تخفیفه ایجاد شده می‌تو ...

  ۸ هزار تومان
  مشاهده