۵ امتیاز از ۵
از ۱ رای

سایت ویراساینس یک منبع معتبر در زمینه دانلود انواع ژورنال و مقاله از منابع معتبر خارجی می‌باشد. این سایت مقالات را در رشته‌های تخصصی و عمومی مختلفی از منابع معتبر در اختیار قرار داده که می‌توانید از آنها برای مقاله خود استفاده کرده و پایان نامه دانشگاهی و مقالاتی که دارید را بر اساس آنها گردآوری کرده و به‌عنوان منبع از آنها استفاده کنید. مزیت این سایت نسبت به سایت‌های مشابه عدم محدودیت در تعداد دانلود مقاله می‌باشد. کافی است یکی از بسته‌ها را خریداری کرده و متناسب با آن به انواع مقالات علمی دسترسی داشته باشید. علاوه‌براین می‌توانید با وارد کردن ایمیل خود در موضوعاتی که در آن به‌دنبال مقاله هستید، از انتشار مقالات جدید مطلع شوید.

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف ویراساینس دسترسی داشته و می‌توانید به بیش از 10 میلیون ژورنال و مقاله علمی جامع با قیمت ارزان دسترسی داشته باشید. اگر به‌دنبال منبعی مناسب برای مقالات دانشگاهی در رشته‌های تخصصی هستید، پیشنهاد می‌کنیم با عضویت در خبرنامه از طریق فرم زیر جدیدترین کدهای تخفیف سایت ویراساینس را در ایمیل خود دریافت کنید. یا اینکه با دنبال کردن سایت تخفیفه در شبکه‌های اجتماعی از جدیدترین کوپن تخفیف این سایت مطلع شوید.

همچنین در صورتی که تجربه‌ای در خرید و دانلود مقالات این سایت دارید از شما خواهشمندیم از بخش «نقد و بررسی» تجربیات و نظرات خود را با ما به‌اشتراک بگذارید تا دیگران نیز از آن بهره‌مند شوند.

تخفیف‌های ارسالی

در این صفحه می‌توانید تخفیف‌های ویراساینس که توسط کاربران ارسال شده، مشاهده کنید.

مشاهده کنید

نقد و بررسی

تجربه خود را با سایرین به اشترک بگذارید ...

فرستادن کد تخفیف

اگر کد تخفیف دیگری از ویراساینس دارید با تخفیفه به اشتراک بگذارید.

ارسال کنید

با #تخفیفه، کم‌خرج زندگی کن!

 • کد تخفیف ویراساینس ۵۰ درصدی
  ویراساینس
  کد تخفیف
  منقضی شده

  کد تخفیف ویراساینس ۵۰ درصدی

  با وارد کردن این کد تخفیف ویراساینس در سایت می‌توانید از تخفیف ۵۰ درصدی برای استفاده از خدمات دانلود انواع ژورنال ...

  ۵۰ درصد تخفیف
  مشاهده