۵ امتیاز از ۵
از ۱ رای

تله پیتزا برندی اسپانیایی است که در حوزه رستورانهای زنجیره ای در اسپانیا، کشورهای لاتین زبان، اروپا و خاور میانه فعالیت می کند. این برند در سال ۱۹۸۷ در شهر مادرید و توسط لئوپولدو فرناندز پوجالز شروع به فعالیت کرد و دارای کارخانه ای نیز در همین شهر می باشد. در این کار خانه خمیر پیتزا تولید می شود و جهت استفاده به تمام شعب ارسال می گردد. در حال حاضر سهام این شرکت در بورس اروپا عرضه شده است . تله پیتزا دارای ۱۷۰۰ شعبه می باشد که در داخل و خارج اسپانیا در حال فعالیت می باشند. اولین شعب تله پیتزای ایران در تیرماه ۱۳۹۶ بطور همزمان در مرزداران و شریعتی (پل رومی) آغاز به کار کردند.

در حال حاضر تله پیتزا دارای ۹ شعبه فعال در تهران و ۱ شعبه در متل قو می باشد. شعبه های تهران شامل مرزداران، شریعتی (پل رومی) ، سعادت آباد ، تهرانپارس ، پیروزی ، اکباتان ، نیلوفر ، ونک و به زودی شعبه ایران مال می باشد.

تله پیتزا در ۵ سال آینده به عنوان مجموعه ای پیشرو در صنعت فست فود و رستوران های زنجیره ای در ایران فعالیت خواهد داشت، که بزرگترین سهم بازار را از پیتزاهای به فروش رفته به خود اختصاص خواهد داد. همچنین این برند دلیوری پیتزاها با بهترین کیفیت و در بهترین زمان را به عنوان یک اصل در نظر خواهد داشت. تمرکز اصلی تله پیتزا بر تولید پیتزاهای منحصر به فرد با تمرکز کامل بر کیفیت خواهد بود.

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف تله پیتزا دسترسی داشته و اگر زیاد از طرفداران انواع پیتزا هستید، پیشنهاد می‌کنیم با عضویت در خبرنامه از طریق فرم زیر جدیدترین کدهای تخفیف برنامه تله پیتزا را در ایمیل خود دریافت کنید. یا اینکه با دنبال کردن سایت تخفیفه در شبکه‌های اجتماعی از جدیدترین کوپن تخفیف این سایت مطلع شوید.

همچنین در صورتی که تجربه‌ای در سفارش آنلاین پیتزا از این سایت دارید از شما خواهشمندیم از بخش «نقد و بررسی» تجربیات و نظرات خود را با ما به‌اشتراک بگذارید تا دیگران نیز از آن برای داشتن تجربه‌ای ایمن و با اطمینان در سفارش اینترنتی پیتزا بهره‌مند شوند.

تخفیف‌های ارسالی

در این صفحه می‌توانید تخفیف‌های تله پیتزا که توسط کاربران ارسال شده، مشاهده کنید.

search مشاهده کنید

نقد و بررسی

تجربه خود را با سایرین به اشترک بگذارید ...

فرستادن کد تخفیف

اگر کد تخفیف دیگری از تله پیتزا دارید با تخفیفه به اشتراک بگذارید.

send ارسال کنید

به‌جای کرونا، تخفیف بگیرید!

متاسفیم!

نتیجه‌ای یافت نشد. جهت اطلاع از جدیدترین تخفیف‌ها در خبرنامه عضو شده یا تخفیفه را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.