کد تخفیف شهرداری تهران

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف شهرداری تهران دسترسی داشته و می‌توانید خدمات شهری تهران مثل بلیت مترو، بلیت اتوبوس و بلیت منزلت تهران را با قیمت ارزان خرید

۵ امتیاز از ۵ از ۱ رای

لیست کدهای تخفیف شهرداری تهران

درباره شهرداری تهران

خدمات شهری تهران مستقیما توسط شهرداری تهران ارائه می‌شود که از جمله آنها می‌توان به خرید بلیت مترو تهران، خرید بلیت اتوبوس و بلیت منزلت که یک بلیت دومنظوره می‌باشد اشاره کرد. خدمات این شهر را می‌توانید بر اساس حرفه و فعالیتی که دارید با تخفیف خریداری کنید که در این صفحه به معرفی آنها خواهیم پرداخت. از جمله این موارد می‌توان به خبرنگاران، جانبازان، افراد دارای معلولیت، بازنشستگان، دانشجویان و دانش‌آموزان اشاره کرد. در این صفحه به کوپن و کد تخفیف شهرداری تهران دسترسی داشته و می‌توانید بلیت‌های ذکر شده را به مناسبت‌های مختلف با تخفیف خرید کنید. علاوه بر خدمات ذکر شده می‌توانید سایر خدمات شهری را که به‌صورت مناسبتی و فصلی هستند را نیز از این سایت خریداری کنید.

اگر ساکن تهران هستید یا در این شهر اقامت طولانی دارید، پیشنهاد می‌کنیم با عضویت در خبرنامه از طریق فرم زیر جدیدترین کدهای تخفیف سایت شهرداری تهران را برای خرید بلیت مترو و اتوبوس، در ایمیل خود دریافت کنید. یا اینکه با دنبال کردن سایت تخفیفه در شبکه‌های اجتماعی از جدیدترین کوپن تخفیف این سایت مطلع شوید.

همچنین در صورتی که تجربه‌ای در خرید مستقیم از این سایت دارید از شما خواهشمندیم از بخش «نقد و بررسی» تجربیات و نظرات خود را با ما به‌اشتراک بگذارید تا دیگران نیز از آن بهره‌مند شوند.