کد تخفیف تیماپ

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف تیماپ دسترسی داشته و می‌توانید با تشکیل دادن تیم برای خرید گروهی چند نفره محصولات از فروشگاه‌ها با قیمت ارزان اقدام کنید

۴.۹ امتیاز از ۵ از ۱ رای

درباره تیماپ

سایت و اپلیکیشن تیماپ مدل جدیدی از سایت‌های تخفیف گروهی است. با استفاده از این سایت می‌توانید تیم‌های چند نفره تشکیل داده و با ایجاد لینک خرید گروهی، دوستانتان را برای خرید محصول دعوت کنید تا در گروه شما قرار گیرند. هر کاربری که در گروه شما قرار گیرد می‌توانید در نهایت همگی اعضای تیمی محصولات انتخابی را به‌صورت گروهی خریداری کنید. مزیت این روش در این است که چون تخفیف گروهی است و تعداد افراد بیشتری قادر به خرید همزمان هستند، در نتیجه فروش فروشگاه اینترنتی موردنظر بیشتر شده و قیمت تمام شده کمتری برای محصول خواهید داشت. البته این سایت جدایی از تخفیف گروهی، خود نیز محصولات را به‌فروش می‌رساند. حال این شرایط را در حالتی در نظر بگیرید که خود تیم آپ نیز به بهانه‌های مختلف کد تخفیف ارائه می‌کند.

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف تیماپ دسترسی داشته و می‌توانید محصولات این فروشگاه را به‌صورت گروهی با قیمت ارزان‌تری خریداری کنید. اگر زیاد اهل خرید کردن هستید، پیشنهاد می‌کنیم با عضویت در خبرنامه از طریق فرم زیر جدیدترین کدهای تخفیف سایت تیماپ را در ایمیل خود دریافت کنید. یا اینکه با دنبال کردن سایت تخفیفه در شبکه‌های اجتماعی از جدیدترین کوپن تخفیف این سایت مطلع شوید.

همچنین در صورتی که تجربه‌ای در خرید محصولات از این سایت تخفیف گروهی دارید از شما خواهشمندیم از بخش «نقد و بررسی» تجربیات و نظرات خود را با ما به‌اشتراک بگذارید تا دیگران نیز از آن برای داشتن تجربه‌ای ایمن و با اطمینان برای خرید گروهی از سایت تیم آپ بهره‌مند شوند.