۵ امتیاز از ۵
از ۱ رای

سایت و اپلیکیشن تازه بار در زمینه فروش محصولات ارگانیک فعالیت دارد. با استفاده از این برنامه می‌توانید خرید اینترنتی میوه و سبزیجات مورد نیاز خود را به‌صورت روزانه و با تحویل در سریع‌ترین زمان ممکن انجام دهید. انواع محصولات قابل ارائه در این سایت شامل انواع میوه، سبزیجات و صیفی جات می‌باشد. اگر دارای کسب و کاری همچون رستوران، فست فود، آشپزخانه، تالار یا هتل هستید نیز می‌توانید به‌صورت سازمانی از خدمات این سایت استفاده کرده و بر اساس نیاز روزانه که برای میوه و سبزیجات تازه دارید، در زمان مشخص شده سفارشات خود را به‌صورت عمده خریداری و در محل تحویل بگیرید.

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف تازه بار دسترسی داشته و می‌توانید محصولات ارگانیک این فروشگاه را با قیمت ارزان‌تری خریداری کنید. با عضویت در خبرنامه از طریق فرم زیر می‌توانید جدیدترین کدهای تخفیف برنامه تازه بار را در ایمیل خود دریافت کنید. یا اینکه با دنبال کردن سایت تخفیفه در شبکه‌های اجتماعی از جدیدترین کوپن تخفیف این سایت مطلع شوید.

همچنین در صورتی که تجربه‌ای در خرید محصولات از این اپلیکیشن خرید سبزیجات تازه دارید از شما خواهشمندیم از بخش «نقد و بررسی» تجربیات و نظرات خود را با ما به‌اشتراک بگذارید تا دیگران نیز از آن برای داشتن تجربه‌ای ایمن و با اطمینان در خرید اینترنتی میوه و سبزیجات بهره‌مند شوند.

تخفیف‌های ارسالی

در این صفحه می‌توانید تخفیف‌های تازه بار که توسط کاربران ارسال شده، مشاهده کنید.

مشاهده کنید

نقد و بررسی

تجربه خود را با سایرین به اشترک بگذارید ...

فرستادن کد تخفیف

اگر کد تخفیف دیگری از تازه بار دارید با تخفیفه به اشتراک بگذارید.

ارسال کنید

با #تخفیفه، کم‌خرج زندگی کن!