۵ امتیاز از ۵از ۱ رای

لیست کدهای تخفیف ترجمیار

دیدگاه‌های کدهای تخفیف ترجمیار

  • تخفیفه تخفیفه

نقد و بررسی

تجربه خود را با سایرین به اشترک بگذارید ...

برای ثبت تجربه، باید وارد حساب کاربری خود شوید:

ورود به حساب

ترجمیار یک نرم‌افزار تحت وب آنلاین است که با استفاده از آن می‌توانید به‌صورت ماشینی و با دقت بسیار بالایی در کنار هوش انسانی، از ترجمه متن به زبان انگلیسی و فارسی استفاده کنید. برای استفاده از این نرم‌افزار انلاین کافی است ابتدا فایل خود را آپلود کنید. یکی از ویژگی‌های بارز این اپلیکیشن امکان ترجمه فایل‌های PDF می‌باشد که مشکلات پیش رویتان را برمی‌دارد. پس از آپلود فایل نرم‌افزار جملات را تشخیص داده و حالا باید روی هر جمله کلیک کنید تا ترجمه انجام گیرد؛ سپس اگر ترجمه متناسب با زبان بوده و ساختار نگارشی مناسبی داشت آن را تایید و در غیراینصورت می‌توانید از ترجمه‌های پیشنهادی یا ترجمه خودتان استفاده کنید.

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف ترجمیار دسترسی داشته و می‌توانید از پلن‌های ترجمه این نرم‌افزار با قیمت ارزان‌تری استفاده کنید. اگر زیاد نیاز به استفاده از خدمات ترجمه دارید، پیشنهاد می‌کنیم با عضویت در خبرنامه از طریق فرم زیر جدیدترین کدهای تخفیف سایت ترجمیار را در ایمیل خود دریافت کنید تا به‌جای ترجمه انسانی که قیمت بالاتری دارد، از ترجمه هوشمند دقیق با قیمت ارزان‌تر استفاده کنید. یا اینکه با دنبال کردن سایت تخفیفه در شبکه‌های اجتماعی از جدیدترین کوپن تخفیف این سایت مطلع شوید.

همچنین در صورتی که تجربه‌ای در استفاده از مترجم آنلاین ترجمیار دارید از شما خواهشمندیم از بخش «نقد و بررسی» تجربیات و نظرات خود را با ما به‌اشتراک بگذارید تا دیگران نیز از آن برای داشتن تجربه‌ای ایمن و با اطمینان برای استفاده از مترجم آنلاین ترجمیار بهره‌مند شوند.