۵ امتیاز از ۵
از ۱ رای

ترجمیک، جامع‌ترین پلتفرم ارائه خدمات ترجمه و سایر خدمات زبانی در ایران است. مترجمان ایرانی و خارجی متعددی در این مجموعه فعالیت ارند که هر یک دارای تخصص در زمینه ترجمه به زبان‌های مختلفی هستند. از آنجایی که برخی خدمات ترجمه نیاز به تخصص دارند، برای همین منظور ترجمیک خدمات متنوعی را نیز ارائه می‌دهد که از جمله آنها می‌توان به ترجمه تخصصی متون، ترجمه مقاله، ترجمه کتاب، ترجمه همزمان و ترجمه رسمی مدارک، تولید محتوای متنی و صوتی به زبان‌های مختلف، اعزام مترجم و… اشاره کرد. همچنین اگر دارای موسسه، سازمان، اداره، انتشارات و شرکت تجاری و بازرگانی هستید، این سایت آمادگی همکاری طولانی مدت با چنین کسب و کارهایی را دارد.

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف ترجمیک دسترسی داشته و می‌توانید از خدمات ترجمه این سایت در دته‌های مختلف با قیمت ارزان استفاده کنید. اگر کسب و کاری دارید که نیاز به تولید محتوا و ترجمه فیلم دارید، پیشنهاد می‌کنیم با عضویت در خبرنامه از طریق فرم زیر جدیدترین کدهای تخفیف سایت ترجمیک را در ایمیل خود دریافت کنید. یا اینکه با دنبال کردن سایت تخفیفه در شبکه‌های اجتماعی از جدیدترین کوپن تخفیف این سایت مطلع شوید.

همچنین در صورتی که تجربه‌ای در استفاده از خدمات ترجمه این سایت دارید از شما خواهشمندیم از بخش «نقد و بررسی» تجربیات و نظرات خود را با ما به‌اشتراک بگذارید تا دیگران نیز از آن برای داشتن تجربه‌ای ایمن و با اطمینان برای سفارش آنلاین ترجمه بهره‌مند شوند.

تخفیف‌های ارسالی

در این صفحه می‌توانید تخفیف‌های ترجمیک که توسط کاربران ارسال شده، مشاهده کنید.

مشاهده کنید

نقد و بررسی

تجربه خود را با سایرین به اشترک بگذارید ...

فرستادن کد تخفیف

اگر کد تخفیف دیگری از ترجمیک دارید با تخفیفه به اشتراک بگذارید.

ارسال کنید

با #تخفیفه، کم‌خرج زندگی کن!