۵ امتیاز از ۵
از ۱ رای

طاقچه یک فروشگاه آنلاین کتاب الکترونیکی است که گنجینه‌ای از کتاب‌های الکترونیک، صوتی، پی‌دی‌اف، مجله و روزنامه از ناشران و نویسندگان مطرح در سرتاسر دنیا در دل خود جای داده است. طاقچه این کتاب‌ها را با همکاری ناشران و با رعایت حق تکثیر، به صورت قانونی روی اپلیکیشن و سایت منتشر می‌کند. علاوه بر این تعداد قابل توجهی کتاب الکترونیکی و صوتی رایگان نیز در طاقچه وجود دارد. کاربران می‌توانند با درست کردن یک حساب کاربری، کتاب‌هایشان را در سه دستگاه مختلف به همراه داشته باشند و درهر جایی که وقت آزادی پیدا کردند شروع به خواندن کتاب یا گوش دادن به کتاب‌های صوتی کنند.

اپلیکیشن طاقچه را می‌توانید روی موبایل‌ها‌ و تبلت‌هایی با سیستم‌ عامل اندروید و آی‌او‌اس نصب کنید. همچنین می‌توانید روی کامپیوتر و هر دستگاهی که مرورگر و اینترنت داشته باشد، بدون نیاز به نصب و دانلود، کتاب‌های Epub و صوتی را بخرید و بخوانید.

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف طاقچه رایگان برای خرید اول و خریدهای غیر اول دسترسی داشته و می‌توانید انواع کتاب و مجله را از این سایت و اپلیکیشن در نسخه‌های صوتی و متنی خریداری کنید. در نظر داشته باشید که از آنجایی که طاقچه بزرگترین سایت خرید آنلاین کتاب الکترونیکی در ایران به‌حساب می‌آید، کدهای تخفیف منتشر شده به تعداد محدود بوده یا اینکه تاریخ انقضای آنها زودتر است. برای همین منظور پیشنهاد می‌کنیم از طریق فرم زیر در خبرنامه عضو شده و زودتر از دیگران کوپن تخفیف طاقچه را در ایمیل خود دریافت کنید.

همچنین درصورتی که تجربه استفاده از اپلیکیشن موبایل و نسخه وب این سایت را دارید از شما خواهشمندیم که نظرات و تجربیات خود را از طریق بخش «نقد و بررسی» با ما به‌اشتراک بگذارید.

تخفیف‌های ارسالی

در این صفحه می‌توانید تخفیف‌های طاقچه که توسط کاربران ارسال شده، مشاهده کنید.

search مشاهده کنید

نقد و بررسی

تجربه خود را با سایرین به اشترک بگذارید ...

فرستادن کد تخفیف

اگر کد تخفیف دیگری از طاقچه دارید با تخفیفه به اشتراک بگذارید.

send ارسال کنید

به‌جای کرونا، تخفیف بگیرید!

 • ۵۰ درصد تخفیف کتاب‌های طاقچه
  طاقچه
  کد تخفیف
  فعلاً معتبر

  ۵۰ درصد تخفیف کتاب‌های طاقچه

  با استفاده از این کد می‌توانید با تخفیف ۵۰ درصد انواع کتاب‌های صوتی و الکترونیکی را از طاقچه خریداری کنید. برای اس ...

  ۵۰ درصد تخفیف
  مشاهده
 • کد تخفیف ۵۰ درصد اولین خرید طاقچه
  طاقچه
  کد تخفیف
  فعلاً معتبر

  کد تخفیف ۵۰ درصد اولین خرید طاقچه

  با استفاده از این کد تخفیف اولین خرید طاقچه می‌توانید از ۵۰ درصد تخفیف برای خرید انواع کتاب الکترونیکی و کتاب صوتی ...

  ۵۰ درصد تخفیف
  مشاهده