۵ امتیاز از ۵
از ۱ رای

اسنپ دکتر جدیدترین اپلیکیشن و سایت خدماتی از مجموعه خدمات شرکت اسنپ می‌باشد که به کمک آن می‌توانید با بیش از صدها دکتر متخصص در موضوعات مختلف روانشناسی، مسائل جنسی، قلب و عروق، گوارشی و… دسترسی داشته باشید. این اپلیکیشن امکان برقراری مشاوره را به صورت تماس صوتی و ویدئویی یا مشاوره متنی در اختیارتان قرار خواهد داد که همگی بر روی بستر وب بوده و هیچ یک از اطلاعات خصوصی شما همچون شماره تلفن برای پزشکان و مشاوران قابل مشاهده نخواهد بود. در هر ساعت از شبانه‌روز می‌توانید وارد سایت یا اپلیکیشن اسنپ دکتر شده و پس از انتخاب پزشک مدنظر از خدمات مشاوره پزشکی 24 ساعته بهره‌مند شوید.

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف اسنپ دکتر دسترسی داشته و می‌توانید از خدمات مشاوره پزشکی 24 ساعته ارزان قیمت استفاده کنید. اگر امکان مراجعه به پزشک را ندارید یا اینکه نیاز به مشاوره روانشناسی داشته و به هر دلیلی نمی‌توانید از مشاوره حضوری استفاده کنید، پیشنهاد می‌کنیم با عضویت در خبرنامه از طریق فرم زیر جدیدترین کدهای تخفیف اپلیکیشن اسنپ دکتر را در ایمیل خود دریافت کنید تا قبل از اتمام تعداد دفعات استفاده از کوپن تخفیف یا اتمام زمان استفاده از آنها مطلع شوید. یا اینکه با دنبال کردن سایت تخفیفه در شبکه‌های اجتماعی جدیدترین کدهای تخفیف را مشاهده کنید.

همچنین در صورتی که تجربه‌ای در استفاده از خدمات مشاوره پزشکی از این سایت دارید از شما خواهشمندیم از بخش «نقد و بررسی» تجربیات و نظرات خود را با ما به‌اشتراک بگذارید تا دیگران نیز از آن برای داشتن تجربه‌ای ایمن و با اطمینان در مشاوره آنلاین روانشناسی و پزشکی بهره‌مند شوند.

تخفیف‌های ارسالی

در این صفحه می‌توانید تخفیف‌های اسنپ دکتر که توسط کاربران ارسال شده، مشاهده کنید.

مشاهده کنید

نقد و بررسی

تجربه خود را با سایرین به اشترک بگذارید ...

فرستادن کد تخفیف

اگر کد تخفیف دیگری از اسنپ دکتر دارید با تخفیفه به اشتراک بگذارید.

ارسال کنید

با #تخفیفه، کم‌خرج زندگی کن!