کد تخفیف ایده پردازان

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف ایده پردازان دسترسی داشته و می‌توانید با استفاده از کوپن تخفیف این سامانه پیام کوتاه از جشنواره‌های فروش برای خرید پنل پیامکی

۴.۹ امتیاز از ۵ از ۱ رای

لیست کدهای تخفیف ایده پردازان

درباره ایده پردازان

سامانه پیام کوتاه ایده پردازان در زمینه ارسال پیامک و اس‌ام‌اس گروهی به فعالیت می‌پردازد. این سایت پنل اس ام اس را در بسته‌های متنوع با قیمت‌های اقتصادی مناسب کسب و کارهای کوچک تا بسته‌های تجاری و سازمانی ارائه می‌کند که هر یک از بسته‌ها دارای امکانات متنوعی هستند. می‌توانید بر اساس نیاز و امکاناتی که دارید بسته مورد نظر را خریداری کرده و در کنار آن نیز از خطوط پیامکی مختلفی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 5000، خطوط پیامکی 021 تهران و خطوط تجاری استفاده کنید. هر یک از بسته‌ها نیز دارای تعرفه پله‌ای و خاصی برای ارسال پیامک هستند که با شارژ بیشتر حساب کاربری قیمت ارسال نیز کمتر خواهد شد. با خرید از این سامانه دیگر نگران بانک شماره نباشید؛ می‌توانید بر اساس شهر، شغل، سن و جنسیت به شماره افراد مختلف دسترسی داشته باشید.

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف ایده پردازان دسترسی داشته و می‌توانید خدمات ارسال پیامک انبوه را با قیمت ارزان‌تری خریداری کنید. اگر به‌دنبال انتخاب پنل اس ام اس مناسب برای کسب و کار خود هستید، پیشنهاد می‌کنیم با عضویت در خبرنامه از طریق فرم زیر جدیدترین کدهای تخفیف سامانه پیام کوتاه ایده پردازان را در ایمیل خود دریافت کنید. یا اینکه با دنبال کردن سایت تخفیفه در شبکه‌های اجتماعی از جدیدترین کوپن تخفیف این سایت مطلع شوید.

همچنین در صورتی که تجربه‌ای در استفاده از این پنل پیامکی دارید از شما خواهشمندیم از بخش «نقد و بررسی» تجربیات و نظرات خود را با ما به‌اشتراک بگذارید تا دیگران نیز از آن برای داشتن تجربه‌ای ایمن و با اطمینان برای خرید پنل اس ام اس بهره‌مند شوند.