۵ امتیاز از ۵
از ۱ رای

همانطور که می‌دانید مشکلات تحریم که توسط شرکت اپل برای کاربران ایرانی وجود دارد چیز تازه‌ای نیست و مدام شاهد اعمال محدودیت روی گوشی‌های آیفون با سیستم عامل ios هستیم. سیب اپ سایت و اپلیکیشنی است که به شما کمک می‌کند از این مشکلات رهایی پیدا کنید. در واقع این برنامه یک استور و فروشگاه ایرانی برای گوشی‌های اپل می‌باشد تا بدون محدودیت بتوانید برنامه‌ها و بازی‌های مورد نیاز خود را برای گوشی آیفون دانلود کنید. برای استفاده از برخی برنامه‌ها و بازی‌ها نیاز به خرید اشتراک خواهید داشت که در اینجا با قرار دادن کوپن تخفیف سیب اپ می‌توانید اشتراک خود را ارزان‌تر خرید کنید.

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف سیب اپ دسترسی داشته و می‌توانید با قیمت ارزانتری برنامه‌ها و بازی‌های مورد نیاز برای گوشی آیفون را دریافت کنید. پیشنهاد می‌کنیم با عضویت در خبرنامه از طریق فرم زیر جدیدترین کدهای تخفیف سایت سیب اپ را در ایمیل خود دریافت کنید. یا اینکه با دنبال کردن سایت تخفیفه در شبکه‌های اجتماعی از جدیدترین کوپن تخفیف این سایت مطلع شوید.

همچنین در صورتی که تجربه‌ای در استفاده از این اپ استور ایرانی دارید از شما خواهشمندیم از بخش «نقد و بررسی» تجربیات و نظرات خود را با ما به‌اشتراک بگذارید تا دیگران نیز از آن بهره‌مند شوند.

تخفیف‌های ارسالی

در این صفحه می‌توانید تخفیف‌های سیب اپ که توسط کاربران ارسال شده، مشاهده کنید.

مشاهده کنید

نقد و بررسی

تجربه خود را با سایرین به اشترک بگذارید ...

فرستادن کد تخفیف

اگر کد تخفیف دیگری از سیب اپ دارید با تخفیفه به اشتراک بگذارید.

ارسال کنید

با #تخفیفه، کم‌خرج زندگی کن!

 • ۵۰ هزار تومان تخفیف سیب اپ ویژه عید نوروز
  سیب اپ
  پیشنهاد تخفیف‌دار
  منقضی شده

  ۵۰ هزار تومان تخفیف سیب اپ ویژه عید نوروز

  با استفاده از این پیشنهاد تخفیف دار و بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف سیب اپ می‌توانید از تخفیف ۵۰ هزار تومانی برا ...

  پیشنهاد تخفیف‌دار
  مشاهده