کد تخفیف شنوتو

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف شنوتو دسترسی داشته و می‌توانید با خرید اشتراک این سایت به صدها هزار پادکست فارسی در موضوعات مختلف علمی، آموزشی، موسیقی، شعر

۴.۹ امتیاز از ۵ از ۳ رای

لیست کدهای تخفیف شنوتو

درباره شنوتو

شنوتو سایت و اپلیکیشنی است که با استفاده از آن می‌توانید به هزاران کانال مختلف که اقدام به تولید پادکست صوتی می‌کنند دسترسی داشته باشید. دسترسی به کتاب‌های صوتی که همان پادکست هستند در این سایت با خرید اشتراک یک ماهه یا چند ماهه فراهم هست که بعد از خرید اشتراک می‌توانید به تمامی آنها دسترسی داشته باشید. از جمله دسته‌بندی‌های این سایت پادکست فارسی می‌توان به مدیریت و کارآفرینی، روانشناسی، آموزشی، شعر و ادبیات، سلامت و سبک زندگی، موسیقی، تاریخ و هنر، علمی و آموزشی، زبان خارجی، ورزش و انواع کتاب صوتی در گروه‌های مختلف عمومی و تخصصی اشاره کرد. با وارد کردن فید سایت شنوتو در سایت‌های خبرخوان نیز می‌توانید با هر ابزاری به این پادکست‌ها دسترسی داشته باشید.

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف شنوتو دسترسی داشته و می‌توانید با خرید اشتراک ارزان قیمت از این سایت و اپلیکیشن به کانال‌های مختلفی که پادکست با موضوعات مختلف منتشر می‌کنند دسترسی داشته باشید. اگر به‌دنبال سایت و برنامه‌ای برای گوش دادن به پادکست هستید، پیشنهاد می‌کنیم با عضویت در خبرنامه از طریق فرم زیر جدیدترین کدهای تخفیف برنامه شنوتو را در ایمیل خود دریافت کنید. یا اینکه با دنبال کردن سایت تخفیفه در شبکه‌های اجتماعی از جدیدترین کوپن تخفیف این سایت مطلع شوید.

همچنین در صورتی که تجربه‌ای در استفاده از پادکست‌های این سایت دارید از شما خواهشمندیم از بخش «نقد و بررسی» تجربیات و نظرات خود را با ما به‌اشتراک بگذارید تا دیگران نیز از آن بهره‌مند شوند.