کد تخفیف آنتی ویروس شید

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف آنتی ویروس شید (شید سافت) دسترسی داشته و می‌توانید اشتراک این ضد ویروس ایرانی و سایر برنامه‌های امنیتی را با قیمت ارزان خرید

۴.۸ امتیاز از ۵ از ۳۳ رای

لیست کدهای تخفیف آنتی ویروس شید

درباره آنتی ویروس شید

شرکت شید سافت که یک برنامه انتی ویروس ایرانی می‌باشد و بیشتر آن را با نام آنتی ویروس شید می‌شناسیم در زمینه تولید و عرضه محصولات و راهکارهای امنیتی فعالیت دارد. به کمک این سایت می‌توانید برنامه شید را دریافت کرده و روی سیستم عامل مختلف نصب کنید. امکان تمدید و خرید لایسنس ضد ویروس شید توسط این سایت فراهم شده که البته دارای نمایندگان متعددی هم می‌باشد. از دیگر محصولات نرم‌افزاری این سایت می‌توان به ضد بازیاب که برنامه‌ای برای حذف فایل‌ها بدون امکان بازگشت و ریکاوری از روی سیستم عامل است اشاره کرد.

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف آنتی ویروس شید دسترسی داشته و می‌توانید لایسنس ضد ویروس شید را با قیمت ارزان‌تری خریداری کنید. اگر از این آنتی ویروس استفاده می‌کنید یا به‌دنبال استفاده از آنتی ویروسی هستید که مشکلی در خرید لایسنس و تمدید آن دچار مشکل نباشید، پیشنهاد می‌کنیم با عضویت در خبرنامه از طریق فرم زیر جدیدترین کدهای تخفیف سایت شید سافت را در ایمیل خود دریافت کنید. یا اینکه با دنبال کردن سایت تخفیفه در شبکه‌های اجتماعی از جدیدترین کوپن تخفیف این سایت مطلع شوید.

همچنین در صورتی که تجربه‌ای در استفاده از برنامه شید دارید از شما خواهشمندیم از بخش «نقد و بررسی» تجربیات و نظرات خود را با ما به‌اشتراک بگذارید تا دیگران نیز از آن بهره‌مند شوند.