شاتل موبایل

۵ امتیاز از ۵از ۱ رای

لیست کدهای تخفیف شاتل موبایل

دیدگاه‌های کدهای تخفیف شاتل موبایل

  • تخفیفه تخفیفه

نقد و بررسی

تجربه خود را با سایرین به اشترک بگذارید ...

برای ثبت تجربه، باید وارد حساب کاربری خود شوید:

ورود به حساب

شرکت توسعه ارتباطات همراه شاتل با نام تجاری شاتل موبایل جدیدترین عضو خانواده شاتل به شمار می‌رود. همانطور که از نام آن مشخص است با یک اپراتور تلفن همراه مواجه هستیم که خدمات آن مبتنی بر نسل جدید خدمات تلفن همراه و ارتباطات رادیویی در کشور است. از جمله خدمات این اپراتور می‌توان به ارائه اینترنت پرسرعت همراه، سیم کارت هوشمند با خدمات پیش پرداخت، سیم کارت هوشمند توریست، خدمات اختصاصی محتوایی و سرگرمی، مودم‌های ثابت، مودم‌های همراه و جیبی، انواع مودم فندکی و ارائه بسته‌های اینترنتی اشاره نمود. خدمات اینترنت این شرکت مبتنی بر شبکه 3G و 4G بوده و در پوش سراسری می‌باشند.

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف شاتل موبایل دسترسی داشته و می‌توانید محصولات و خدمات این اپراتور تلفن همراه را با قیمت ارزان‌تری خریداری کنید. اگر جزو مشتریان این اپراتور جدید هستید، پیشنهاد می‌کنیم با عضویت در خبرنامه از طریق فرم زیر جدیدترین کدهای تخفیف سایت شاتل موبایل را در ایمیل خود دریافت کنید. یا اینکه با دنبال کردن سایت تخفیفه در شبکه‌های اجتماعی از جدیدترین کوپن تخفیف این سایت مطلع شوید.

همچنین در صورتی که تجربه استفاده از سیم کارت شاتل موبایل دارید از شما خواهشمندیم از بخش «نقد و بررسی» تجربیات و نظرات خود را با ما به‌اشتراک بگذارید تا دیگران نیز از آن بهره‌مند شوند.