کد تخفیف سکه

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف سکه دسترسی داشته و می‌توانید از این اپلیکیشن پرداخت موبایلی امتیاز جمع‌آوری کرده و از امتیازات خود برای دریافت کوپن تخفیف

۴.۸ امتیاز از ۵ از ۱ رای

لیست کدهای تخفیف سکه

درباره سکه

اپلیکیشن سکه یک برنامه موبایل و کیف پول همراه است که توسط شرکت به‌پرداخت ملت ساخته شده است که از زیرمجموعه های بانک ملت می‌باشد. با استفاده از این برنامه می‌توانید کارهای مختلفی مثل کارت به کارت، خرید شارژ، پرداخت قبوض، خرید بسته اینترنت، دریافت موجودی حساب، خرید بلیت قطار، خرید بیمه نامه، شرکت در تور و سایر خدمات مالی را انجام دهید. با انجام هر تراکنش و انجام هر یک از کارهای ذکر شده تعداد خاصی امتیاز در هر پرداخت مالی برای شما درنظر گرفته می‌شود که با بالا رفتن امتیازات می‌توانید در رعه کشی شرکت کنید. در صورتی هم که مایل به شرکت در قرعه‌کشی نبودید می‌توانید از امتیازات دریافتی برای دریافت کد تخفیف سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها یا تبدیل امتیاز به پول بهره‌مند شوید.

در این صفحه به معرفی کوپن و کد تخفیف سکه پرداخته و با بررسی انواع روش‌هایی که برای دریافت امتیاز رایگان و بالا بردن سریع‌تر امتیازان وجود دارد به شما کمک می‌کنیم که بتوانید بیشترین تخفیف‌ها و اعتبارات را از این اپلیکیشن پرداخت مالی دریافت کنید. در صورتی که مایل هستید سریع‌تر از دیگران از این روش‌ها مطلع شوید پیشنهاد می‌کنیم در فرم خبرنامه زیر آدرس ایمیل خود را وارد کرده یا اینکه سایت تخفیفه را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید. همچنین هر تجربه‌ای در استفاده از این اپلیکیشن دارید از بخش «نقد و بررسی» برای ما ارسال کنید.