کد تخفیف سلوا

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف سلوا دسترسی داشته و می‌توانید محصولات سالم روستایی و ارگانیک را مستقیما از تولیدکننده با قیمت مناسب در همه شهرهای ایران خرید

۴.۹ امتیاز از ۵ از ۱ رای

لیست کدهای تخفیف سلوا

درباره سلوا

سایت و اپلیکیشن سلوا فعالیت خود را از سال 1395 در زمینه توزیع محصولات سالم و روستایی آغاز کرد. به‌کمک این سایت می‌توانید به انواع محصولات روستایی، ارگانیک و سالم دسترسی داشته باشید که در حال حاضر بیش از 500 قلم در سبد محصولات این فروشگاه از سراسر کشور وجود دارد. فروش محصولات از طریق سایت و اپلیکیشن سلوا انجام و به درب منزل مشتریان در همه شهر ها ارسال می‌گردد.

اگر بخواهیم نگاهی به گروه محصولات این سایت بیندازیم می‌توان به انواع حبوبات و برنج، نان، میان‌وعده، پروتئین، خشکبار، لبنیات، ادویه‌جات، عسل، شیره و مربا، نوشیدنی، ارده و حلوا، صنایع دستی، محصولات آرایشی و بهداشتی گیاهی و… اشاره کرد.

کوپن و کد تخفیف سلوا

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف سلوا دسترسی داشته و می‌توانید محصولات روستایی را با قیمت ارزان‌تری خریداری کنید. اگر به‌دنبال سایتی برای خرید محصولات طبیعی و ارگانیک هستید، پیشنهاد می‌کنیم با عضویت در خبرنامه از طریق فرم زیر جدیدترین کدهای تخفیف سایت سلوا را در ایمیل خود دریافت کنید. یا اینکه با دنبال کردن سایت تخفیفه در شبکه‌های اجتماعی از جدیدترین کوپن تخفیف این سایت مطلع شوید.

همچنین در صورتی که تجربه‌ای در خرید از این فروشگاه اینترنتی دارید از شما خواهشمندیم از بخش «نقد و بررسی» تجربیات و نظرات خود را با ما به‌اشتراک بگذارید تا دیگران نیز از آن بهره‌مند شوند.