۵ امتیاز از ۵
از ۱ رای

فروشگاه اینترنتی روچی پیش از هرچیزی یک فروشگاه آنلاین در حوزه‌ی ملزومات دوخت، پارچه و الگو می‌باشد. یکی از اهداف روچی برطرف نمودن نیاز تولیدکنندگان پوشاک و خیاطان است که محصولات خود را از تولیدکنندگان پارچه و کارخانجات بزرگ که کیفیت بالایی دارند تامین می‌کند. با وارد شدن به وب‌سایت روچی، بازارچه‌ای متنوع از الگوهای خیاطی، پارچه و ملزومات دوخت را مشاهده‌ می‌کنید. همچنین روچی به کاربران خود مشاوره تخصصی و رایگان ارائه می‌دهد، تا انتخابی مناسب داشته باشند. یکی دیگر از بخش‌های مهم این سایت بخش آکادمی روچی است که آموزش‌های متنی، ویدئویی و تصویری مختلفی در ان قرار دارند تا بتوانید مهارت خود را برای دوخت انواع لباس و پوشاک بالا ببرید.

یکی دیگر از ویژگی‌های این سایت نیز بخش معرفی مشاغل و کسب و کارهای کوچک و بزرگ است که به‌عنوان تولیدکننده محصولات فعالیت دارند. شما می‌توانید با ثبت نام در این بخش از سایت اطلاعات خود را ثبت کرده و از آن جهت معرفی کسب و کارتان استفاده کنید تا تامین کنندگان محصولات نهایی که وظیفه رساندن محصول را به‌دست مشتری دارند از آن مطلع شوند.

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف روچی دسترسی داشته و می‌توانید محصولات این فروشگاه اینترنتی را با قیمت ارزان‌تری خریداری کنید. اگر خیاط هستید یا اینکه می‌خواهید وارد این حوزه شوید، پیشنهاد می‌کنیم با عضویت در خبرنامه از طریق فرم زیر جدیدترین کدهای تخفیف سایت روچی را در ایمیل خود دریافت کنید. یا اینکه با دنبال کردن سایت تخفیفه در شبکه‌های اجتماعی از جدیدترین کوپن تخفیف این سایت مطلع شوید.

همچنین در صورتی که تجربه‌ای در خرید محصولات از این فروشگاه اینترنتی دارید از شما خواهشمندیم از بخش «نقد و بررسی» تجربیات و نظرات خود را با ما به‌اشتراک بگذارید تا دیگران نیز از آن برای داشتن تجربه‌ای ایمن و با اطمینان در خرید اینترنتی پارچه و الگوی طراحی بهره‌مند شوند.

تخفیف‌های ارسالی

در این صفحه می‌توانید تخفیف‌های روچی که توسط کاربران ارسال شده، مشاهده کنید.

مشاهده کنید

نقد و بررسی

تجربه خود را با سایرین به اشترک بگذارید ...

فرستادن کد تخفیف

اگر کد تخفیف دیگری از روچی دارید با تخفیفه به اشتراک بگذارید.

ارسال کنید

با #تخفیفه، کم‌خرج زندگی کن!

 • کد تخفیف ۷ درصد روچی
  روچی
  کد تخفیف
  منقضی شده

  کد تخفیف ۷ درصد روچی

  اگر به‌دنبال خرید پارچه، خرازی و الگوهای خیاطی هستید می‌توانید با استفاده از کد تخفیف روچی محصولات این سایت را با ...

  ۷ درصد تخفیف
  مشاهده
 • کد تخفیف روچی ۷ درصدی ویژه شب یلدا
  روچی
  کد تخفیف
  منقضی شده

  کد تخفیف روچی ۷ درصدی ویژه شب یلدا

  با وارد کردن این کد تخفیف روچی که به مناسبت شب یلدا ایجاد شده، می‌توانید از تخفیف ۷ درصدی برای خرید انواع محصولات ...

  ۷ درصد تخفیف
  مشاهده
 • کوپن تخفیف ۵ درصد روچی برای خرید پارچه
  روچی
  کد تخفیف
  منقضی شده

  کوپن تخفیف ۵ درصد روچی برای خرید پارچه

  با استفاده از این کوپن تخفیف روچی می‌توانید از ۵ درصد تخفیف برای خرید پارچه، الگوی خیاطی و ملزومان مورد نیاز برای ...

  ۵ درصد تخفیف
  مشاهده