کد تخفیف رایتل

در این صفحه به معرفی کوپن و کد تخفیف رایتل پرداخته و انواع پیشنهادات برای خرید بسته اینترنت رایتل ارزان و گاها رایگان که منتشر می‌شود را به شما معرفی میکنیم

۴.۹ امتیاز از ۵ از ۶ رای

لیست کدهای تخفیف رایتل

درباره رایتل

شرکت رایتل، سومین اپراتور سراسری تلفن همراه در ایران است که سیم کارت‌های نسل سوم و چهارم شبکه تلفن همراه را با نام تجاری رایتل ارائه می‌کند. فعالیت شرکت ارتباطی رایتل تنها به خدمات ارتباطی تلفن همراه ختم نمی‌شود و علاوه بر آن در زمینه‌ی پهنای باند موبایل(Mobile Broadband)، شبکه امن سازمانی(APN)، خدمات بین ماشینی(M2M)، شبکه تلفن سازمانی همراه، شماره فراگیر(UAN)، تماس رایگان خدمات مبتنی بر USSD هم تلاش‌های خوبی از خود نشان داده است.

سیم کارت‌های رایتل چند سال پیش با عنوان سریع‌ترین اینترنت همراه کشور به بازار عرضه شد و در ابتدا استقبال خوبی از آن شد اما متاسفانه به دلیل عدم پوشش سراسری رایتل به سرعت مشتریان را از دست داد. اما دست از تلاش خود برنداشت و امروز به عنوان سومین اپراتور تلفن همراه شناخته شده است.

پوشش‌دهی سیم کارت رایتل در ایران بیش از 1200 شهر فراهم شده و همچنین تمامی سیم‌کارت‌های رایتل در کشوهای آذربایجان، ارمنستان، افغانستان، امارات متحده عربی، ایالات متحده، ایتالیا، فرانسه، سوئد، ترکیه، هند، لبنان، عراق، عربستان نیز فراهم گردیده است.

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف رایتل دسترسی داشته و می‌توانید در جشنواره‌ها ‌و طرح‌های پیشنهادی مختلفی که کدهای تخفیف منتشر می‌شوند استفاده کنید. در صورتی که سیم کارت رایتل دارید، پیشنهاد می‌کنیم برای دسترسی سریع‌تر به کوپن تخفیف رایتل با عضویت در خبرنامه از طریق فرم زیر، کدها را در ایمیل خود دریافت کنید؛ چرا که بیشتر کدهای تخفیف منتشر شده دارای محدودیت در تعداد استفاده و محدودیت زمانی هستند. همچنین در صورت استفاده از سیم کارت رایتل می‌توانید تجربیاتتان را از طریق بخش «نقد و بررسی» با ما به‌اشتراک بگذارید.