کد تخفیف رادیکالا

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف رادیکالا دسترسی داشته و می‌توانید خریدهای روزانه را از این سوپرمارکت آنلاین برای خرید شوینده، خوراکی و نوشیدنی، لوازم بهداشتی

۴.۹ امتیاز از ۵ از ۱۲ رای

لیست کدهای تخفیف رادیکالا

درباره رادیکالا

سوپرمارکت آنلاین رادیکالا با هدف خلق یک تجربه خرید اینترنتی سوپرمارکتی در حوزه کالاهای زود مصرف، از سال ۱۳۹۶ آغاز به فعالیت کرده است. در رادیکالا تمام محصولات دارای تخفیف هستند و همواره کالاهای ارزان‌تری نسبت به سوپرمارکت‌ها و فروشگاه‌های زنجیره‌ای موجود است. با این وجود تخفیف‌های وقت خرید را هیچوقت از دست ندهید. میوه و سبزیجات تازه، کالاهای اساسی از جمله برنج، روغن، قند و شکر و لبنیات با قیمت مناسب در دسترس هستند. گوشت تازه و مرغ تازه با تاریخ روز برای مشتریان عزیز ارسال می‌شود. در این روزهایی که به دلیل کرونا رعایت موارد بهداشتی لازم است، مواد ضدعفونی‌کننده و بهداشتی را می‌توانید از رادیکالا سفارش دهید و با رعایت نکات بهداشتی، تحویل بگیرید. تمام سفارش‌ها کمتر از ۲ ساعت برای مشتریان عزیز ارسال می‌شود.

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف رادیکالا دسترسی داشته و می‌توانید محصولات سوپرمارکتی را با قیمت ارزان‌تری خریداری کنید. اگر به‌دنبال سایتی برای خرید روزانه محصولات روزمره هستید، پیشنهاد می‌کنیم با عضویت در خبرنامه از طریق فرم زیر جدیدترین کدهای تخفیف سایت رادیکالا را در ایمیل خود دریافت کنید. یا اینکه با دنبال کردن سایت تخفیفه در شبکه‌های اجتماعی از جدیدترین کوپن تخفیف این سایت مطلع شوید.

همچنین در صورتی که تجربه‌ای در خرید از این فروشگاه اینترنتی دارید از شما خواهشمندیم از بخش «نقد و بررسی» تجربیات و نظرات خود را با ما به‌اشتراک بگذارید تا دیگران نیز از آن برای داشتن تجربه‌ای ایمن و با اطمینان در خرید اینترنتی بهره‌مند شوند.