۵ امتیاز از ۵
از ۱ رای

پازلی سامانه آنلاین برای طراحی و ساخت انواع اپلیکیشن موبایل است. با استفاده از این سایت می‌توانید بدون نیاز به دانستن حتی یک خط کدنویسی برنامه موبایل خود را بسازید، آن را برای دیگران ارسال کنید یا اینکه در سایت‌هایی همچون گوگل پلی، سیب اپ و کافه بازار منتشر کنید. این اپلیکیشن ساز آنلاین امکان ساخت برنامه موبایل برای دو سیستم عامل اندروید و آیفون را به شما خواهد داد. به‌سادگی می‌توانید تم و امکانات مختلفی را در قالب برنامه خود قرار داده و پس از نهایی شدن خروجی برنامه را دریافت کنید. هر زمان هم که دیدید برنامه مطابق سلیقه و چیزی که انتظارش را داشتید ساخته شده می‌توانید پرداخت خود را نهایی کرده و برنامه را همراه با سورس دریافت کنید.

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف پازلی دسترسی داشته و می‌توانید برای ساخت اپلیکیشن موبایل از تخفیف و قیمت ویژه برخوردار شوید. می‌توانید با عضویت در خبرنامه از طریق فرم زیر جدیدترین کدهای تخفیف سایت پازلی را در ایمیل خود دریافت کنید. یا اینکه با دنبال کردن سایت تخفیفه در شبکه‌های اجتماعی از جدیدترین کوپن تخفیف این سایت مطلع شوید.

همچنین در صورتی که تجربه‌ای در استفاده از خدمات این اپلیکیشن ساز اندروید و ios دارید از شما خواهشمندیم از بخش «نقد و بررسی» تجربیات و نظرات خود را با ما به‌اشتراک بگذارید تا دیگران نیز از آن برای داشتن تجربه‌ای ایمن و با اطمینان برای ساخت برنامه موبایل ios و اندروید بهره‌مند شوند.

تخفیف‌های ارسالی

در این صفحه می‌توانید تخفیف‌های پازلی که توسط کاربران ارسال شده، مشاهده کنید.

مشاهده کنید

نقد و بررسی

تجربه خود را با سایرین به اشترک بگذارید ...

فرستادن کد تخفیف

اگر کد تخفیف دیگری از پازلی دارید با تخفیفه به اشتراک بگذارید.

ارسال کنید

با #تخفیفه، کم‌خرج زندگی کن!