سایت ساز پرتال

۵ امتیاز از ۵
از ۱ رای

ساخت سایت و فروشگاه اینترنتی در گذشته نیاز به هزینه‌های بسیار بالایی داشت و گذشته از این هم باید ماه‌ها منتظر بودید تا سایت شما برنامه نویسی شده و پس از تحویل از آن استفاده کنید. حالا این را هم درنظر بگیرید که چند هفته‌ای را هم باید صرف خطایابی و رفع ایرادات می‌کردید. مشکلات همینطور رفته‌رفته بیشتر خود را نشان می‌داندند و نیاز به پشتیبانی هم وجود داشت که همین موضوع سبب میشد قیمت طراحی سایت به شدت افزایش پیدا کند. اما با سایت ساز پرتال دیگر این نگرانی را ندارید و در عرض چند دقیقه می‌توانید به‌راحتی سایت و فرشگاه اینترنتی خود را با چند کلیک ساده راه‌اندازی کنید. هر زمان هم که نیاز داشتید بدون داشتن دانش برنامه‌نویسی ظاهر سایت و امکانات آن را دگرگون کنید.
سایت ساز و فروشگاه ساز پرتال یکی از بهترین سایت سازهای ایرانی است که به شما امکان ساخت سایت در زمان کوتاهی را خواهد داد. برای ساخت سایت با استفاده از پرتال نیازی به خرید سرور(هاست) یا دامنه ندارید و از هر کدام از بسته‌های ساخت سایت که استفاده کنید، دامنه و هاست در اختیارتان قرار داده خواهد شد.
در این صفحه می‌توانید به کوپن و کد تخفیف سایت ساز پرتال برای ساخت فروشگاه آنلاین و طراحی وب سایت دسترسی داشته و در جشنواره‌های متعددی که امکان ایجاد سایت با قیمت ارزان فراهم است از آنها استفاده کنید. درنظر داشته باشید که با عضویت در خبرنامه می‌توانید زودتر از سایرین کدها را در ایمیل خود دریافت کنید. همچنین درصورتی که دارای تجربه‌ای در استفاده از خدمات این سایت ساز ایرانی هستید، از شما خواهشمندیم که از بخش ”نقد و بررسی“ همین صفحه با ما به اشتراک بگذارید.

تخفیف‌های ارسالی

در این صفحه می‌توانید تخفیف‌های سایت ساز پرتال که توسط کاربران ارسال شده، مشاهده کنید.

search مشاهده کنید

نقد و بررسی

تجربه خود را با سایرین به اشترک بگذارید ...

فرستادن کد تخفیف

اگر کد تخفیف دیگری از سایت ساز پرتال دارید با تخفیفه به اشتراک بگذارید.

send ارسال کنید

به‌جای کرونا، تخفیف بگیرید!