کد تخفیف پاپل ایران

۴.۸ امتیاز از ۵ از ۱ رای

لیست کدهای تخفیف پاپل ایران

درباره پاپل ایران

با پیشرفت تکنولوژی روش‌ها و راهکارهایی که برای جذب مشتری وجود دارد نیز بهبود یافته و از حالت سنتی در حال فاصله گرفتن است. سایت پاپل ایران به عنوان یکی از اولین ارائه دهندگان خدمات کارت ویزیت آنلاین است که از این تکنولوژی بهره برده و این امکان را فراهم کرده تا به خرید یک برچسب که می‌توانید آن را پشت گوشی هوشمند خود بچسبانید یا اینکه به جاسوئیچی خودرو خود متصل کنید، ارتباط شما را به بهترین شکل با دیگران برقرار کند.

در واقع پاپل یک قطعه‌ای است که اطلاعات تماس شما مانند شماره تلفن، آدرس سایت، لینک شبکه‌های اجتماعی و نام کسب و کارتان را درون این قطعه الکترونیکی ذخیره می‌کنید. سپس هر گوشی‌ای که دارای قابلیت NFC باشد با نزدیک کردن به این قطع یک پنجره باز شده و اطلاعات تماس شما در اختیار دیگران قرار می‌گیرد.

کوپن و کد تخفیف پاپل ایران

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف پاپل ایران دسترسی داشته و می‌توانید این برچسب الکترونیکی که در واقع یک کارت ویزیت آنلاین، ساده و سریع است را با اطلاعات تماس خود سفارش داده و در عرض چند روز دریافت کنید. پیشنهاد می‌کنیم اگر زیاد با افراد سر و کار دارید که شماره تماس و اطلاعات شما را می‌خواهند، به جای اینکه هزینه‌های بالایی برای کارت ویزیت خرج کنید که دور ریز زیادی هم دارند، تنها با خرید چند تا از این قطعات الکترونیکی، ارتباط خود را به خوبی حفظ کنید.

شما می‌توانید با دنبال کردن سایت تخفیفه در شبکه‌های اجتماعی یا عضویت در خبرنامه جدیدترین کوپن تخفیف پاپل ایران را دریافت کرده و پیش از اینکه کدهای توسط دیگران استفاده شود به آنها دسترسی پیدا کنید.

همچنین اگر تجربه‌ای در استفاده از پاپل دارید و خصوصا از سایت پاپل ایران خرید خود را انجام دادید، از شما خواهشمندیم که نظرات و تجربیات خود را برای استفاده از این چیپ هوشمند از بخش «نقد و بررسی» با ما به اشتراک بگذارید.

اطلاعات تماس

آدرس سایت: popliran.com

تلفن تماس: 05138458516

آدرس ایمیل: popliran.com@gmail.com