۵ امتیاز از ۵از ۱ رای

لیست کدهای تخفیف پول تیکت

دیدگاه‌های کدهای تخفیف پول تیکت

  • تخفیفه تخفیفه

نقد و بررسی

تجربه خود را با سایرین به اشترک بگذارید ...

برای ثبت تجربه، باید وارد حساب کاربری خود شوید:

ورود به حساب

پول تیکت اپلیکیشن و سایتی برای خرید بلیت استخر و رزرو بلیت پارک‌های تفریحی آبی، سونا و جکوزی در تمامی شهرهای ایران می‌باشد. با نصب این برنامه روی گوشی هوشمند خود می‌توانید به جدیدترین کوپن تخفیف پارک آبی در شهرهای ایران همچون تهران، مشهد، اصفهان، شیراز، تبریز و… دسترسی داشته و با قیمت ارزان بلیت استخر خود را اینترنتی رزرو کنید. البته خدمات این سایت محدود به استخر و مجموعه‌های تفریحی آبی نبوده و اخیرا امکان خرید بلیت سینما 5 بعدی و 7 بعدی، فست فود و رستوران، حمام سنتی، اتاق نمک، مهد کودک و بیش از 150 مورد دیگر به ان اضافه شده که با مراجعه به سایت و مشاهده هریک قادر به رزرو بلیت در شهر موردنظر خواهید بود.

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف پول تیکت دسترسی داشته و می‌توانید سانس استخر و پارک آبی تمامی شهرهای ایران را با قیمت ارزان‌تری خریداری کنید. اگر زیاد اهل شنا و رفتن به پارک‌های آبی هستید، پیشنهاد می‌کنیم با عضویت در خبرنامه از طریق فرم زیر جدیدترین کدهای تخفیف برنامه پول تیکت را در ایمیل خود دریافت کنید. یا اینکه با دنبال کردن سایت تخفیفه در شبکه‌های اجتماعی از جدیدترین کوپن تخفیف این سایت مطلع شوید.

همچنین در صورتی که تجربه‌ای در خرید بلیت استخر با این سایت و اپلیکیشن دارید از شما خواهشمندیم از بخش «نقد و بررسی» تجربیات و نظرات خود را با ما به‌اشتراک بگذارید تا دیگران نیز از آن برای داشتن تجربه‌ای ایمن و با اطمینان در خرید اینترنتی بلیت استخر بهره‌مند شوند.