کد تخفیف پونیشا

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف پونیشا دسترسی داشته و می‌توانید از کوپن تخفیف برای ارتقا حساب کاربری یا درخواست پروژه از بین فریلنسرهای مختلف استفاده کنید

۴.۸ امتیاز از ۵ از ۱۸ رای

لیست کدهای تخفیف پونیشا

درباره پونیشا

سایت پونیشا پلتفرمی آنلاین است که در آن دو گروه از کاربران وجود دارند. گروه اول فریلنسرها هستند که هر یک دارای تخصص‌های مختلفی برای انجام پروژه هستند؛ گروه دوم نیز کارفرمایان هستند که پروژه‌هایی برای انجام دارند. کارفرمایان می‌توانند سفارشات خود را برای انجام انواع پروژه در موضوعات مختلف ثبت کنند. پس از تایید پروژه فریلنسرها بر اساس توضیحات و شرایطی که برای پروژه وجود دارند می‌توانند اعلام قیمت کرده و مدت زمانی که قادر به تحویل پروژه هستند را اعلام کنند. در نهایت کارفرما می‌تواند بر اساس قیمت و سوابقی که هر فریلنسر دارد، یکی از پیشنهادها را برای انجام پروژه انتخاب نماید. هزینه پروزه به حساب پونیشا واریز شده و پس از انجام موفقیت آمیز بودن پروژه تسویه حساب دوطرفه با فریلنسر و تحویل کار به کارفرما انجام خواهد گرفت.

دسته خدماتی که می‌توانید در پونیشا به عنوان فریلنسر فعالیت کرده یا اینکه پروژه خود را برای این موضوعات ثبت کنید، شامل مواردی مثل طراحی گرافیک، برنامه نویسی وب، برنامه نویسی موبایل، نویسندگی و تولید محتوا، دستیاری مجازی، پشتیبانی مشتریان، بازاریابی و فروش، حسابداری و مشاوره می‌باشد.

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف پونیشا دسترسی داشته و می‌توانید خدمات فریلنسری و انجام پروژه را با قیمت ارزان‌تری دریافت کنید. اگر دارای کسب و کاری هستید که زیاد نیاز به متخصص و فریلنسر در انجام پروژه‌ها هستید، پیشنهاد می‌کنیم با عضویت در خبرنامه از طریق فرم زیر جدیدترین کدهای تخفیف سایت پونیشا را در ایمیل خود دریافت کنید. یا اینکه با دنبال کردن سایت تخفیفه در شبکه‌های اجتماعی از جدیدترین کوپن تخفیف این سایت مطلع شوید.

همچنین در صورتی که تجربه‌ای در استفاده از خدمات این سایت دارید از شما خواهشمندیم از بخش «نقد و بررسی» تجربیات و نظرات خود را با ما به‌اشتراک بگذارید تا دیگران نیز از آن برای داشتن تجربه‌ای ایمن و با اطمینان برای ثبت پروژه و درخواست فریلنسر بهره‌مند شوند.