۵ امتیاز از ۵
از ۱ رای

شرکت پیشگامان توسعه ارتباطات فعالیت خود را از سال ۱۳۸۲ در زمینه ارائه خدمات در حوزه اینترنت آغاز کرده است. به کمک این شرکت می‌توانید به انواع خدمات همچون سرویس‌های اینترنتی ADSL، VDSL، TD-LTE، اینترنت بی سیم، پهنای باند اختصاصی، اینترنت پر سرعت برای برج‌ها و مجتمع‌ها، سرویس وایرلس عمومی، ارائه خدمات ip و تلفن ثابت مبتنی بر ip دسترسی خواهید داشت.

این شرکت خدمات ذکر شده را در ۳۰ استان کشور با پشتیبانی بیش از ۳۰۰ شهر ارائه می‌کند که به مرور شهرها و روستاهای کوچک و بزرگ نیز به لیست مناطق تحت پوشش پیشگامان اضافه می‌شود.

کوپن و کد تخفیف پیشگامان


در صورتی که نیاز به استفاده از هر یک از خدمات این شرکت در زمینه خدمات اینترنت و ip دارید می‌توانید با بوکمارک کردن این صفحه در مرورگر خود به کلیه خدمات شرکت پیشگامان دسترسی داشته و از آنها مطلع شوید.

پیشنهاد می‌کنیم با عضویت در خبرنامه از طریق فرم زیر یا دنبال کردن سایت تخفیفه در شبکه‌های اجتماعی، کدهای تخفیف جدید پیشگامان را دنبال کنید تا زودتر از سایرین از جشنواره‌های تخفیف این شرکت برای اینترنت ADSL و سایر خدماتش مطلع شوید.

همچنین اگر تجربه‌ای در استفاده از خدمات این شرکت دارید از شما خواهشمندیم از بخش «نقد و بررسی» تجربیات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

تخفیف‌های ارسالی

در این صفحه می‌توانید تخفیف‌های پیشگامان که توسط کاربران ارسال شده، مشاهده کنید.

مشاهده کنید

نقد و بررسی

تجربه خود را با سایرین به اشترک بگذارید ...

فرستادن کد تخفیف

اگر کد تخفیف دیگری از پیشگامان دارید با تخفیفه به اشتراک بگذارید.

ارسال کنید

با #تخفیفه، کم‌خرج زندگی کن!

 • تا سقف ۷۰ درصد تخفیف اینترنت ADSL پیشگامان
  پیشگامان
  پیشنهاد تخفیف‌دار
  فعلاً معتبر

  تا سقف ۷۰ درصد تخفیف اینترنت ADSL پیشگامان

  با شرکت در جشنواره تخفیف پیشگامان که تا نیمه تابستان اعتبار دارد می‌توانید تا سقف ۷۰ درصد تخفیف برای خرید اینترنت ...

  پیشنهاد تخفیف‌دار
  مشاهده