کد تخفیف پین ورک

۴.۸ امتیاز از ۵ از ۱ رای

لیست کدهای تخفیف پین ورک

درباره پین ورک

سایت و اپلیکیشن پین ورک در زمینه ارائه خدمات در شهرهای تهران و کرج فعالیت دارد. به کمک خدمات این برند می‌توانید به بیش از صدها متخصص در زمینه‌هایی مثل نظافت و شستشو، جابجایی و اثاث کشی، تاسیسات، تعمیر و تجهیز سرویس‌های اداری، خدمات خودرو، تعمیر لوازم خانگی، دکوراسیون و بازسازی دسترسی خواهید داشت. کافی اتس برنامه را روی گوشی هوشمند خود نصب کرده و پس از انتخاب شهر به دنبال تخصص‌هایی که وجود دارد بگردید. با جستجو بین متخصص‌ها می‌توانید از قیمت لحظه‌ای اطلاع یافته و یکی از آنها را جهت انجام خدمات انتخاب کنید که می‌تواند شامل آقا یا خانم باشد. از بخش امتیازات هم می‌توانید نظراتی که دیگران در مورد هر متخصص نوشته‌اند را مطالعه کنید.

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف پین ورک دسترسی داشته و می‌توانید انواع خدمات تعمیر و نظافت در محل را با قیمت ارزان‌تری دریافت کنید. اگر به‌دنبال برنامه‌ای برای انجام خدمات در محل هستید که تعرفه مناسبی داشته باشد، پیشنهاد می‌کنیم با عضویت در خبرنامه از طریق فرم زیر جدیدترین کدهای تخفیف سایت پین ورک را در ایمیل خود دریافت کنید. یا اینکه با دنبال کردن سایت تخفیفه در شبکه‌های اجتماعی از جدیدترین کوپن تخفیف این سایت مطلع شوید.

همچنین در صورتی که تجربه‌ای در سفارش خدمات نظافت در محل و اثاث کشی با این برنامه موبایل دارید از شما خواهشمندیم از بخش «نقد و بررسی» تجربیات و نظرات خود را با ما به‌اشتراک بگذارید تا دیگران نیز از آن بهره‌مند شوند.