۵ امتیاز از ۵از ۱ رای

لیست کدهای تخفیف پینکت

تجربه خرید از پینکت

  • تخفیفه تخفیفه

نقد و بررسی

تجربه خود را با سایرین به اشترک بگذارید ...

برای ثبت تجربه، باید وارد حساب کاربری خود شوید:

ورود به حساب

درباره پینکت

پینکت یک پلتفرم برای خرید آنلاین از فروشگاه‌های زنجیره‌ای معتبر است که خدمات نوین و منحصربه‌فردی به کاربران خود ارائه می‌دهد. با استفاده از این سایت و اپلیکیشن می‌توانید از فروشگاه­‌های زنجیره­‌ای معروف در تهران خرید کرده و در کمتر از دو ساعت خرید خود را درب منزل تحویل بگیرید. بیش از هزاران محصول در این پلتفرم دسترسی خواهید داشت. با خرید از سوپرمارکت آنلاین پینکت یک روش جدید برای خرید را تجربه و در وقت و هزینه خود صرفه‌جویی کنید. در حال حاضر این سایت با بیش از ۱۷ شعبه در میدان میوه‌بارو تره‌بار تهران، ۸ شعبه از فروشگاه‌های هایپرمارکتی تهران و کرج، ۱۱ شعبه از فروشگاه‌های شهروند تهران و کرج فعالیت دارد.

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف پینکت دسترسی داشته و می‌توانید محصولات این فروشگاه را با قیمت ارزان‌تری خریداری کنید. اگر روزانه خریدهای سوپرمارکتی متعددی را انجام می‌دهید تا به محصولات تازه دسترسی داشته باشید، پیشنهاد می‌کنیم با عضویت در خبرنامه از طریق فرم زیر جدیدترین کدهای تخفیف سایت پینکت را در ایمیل خود دریافت کنید. یا اینکه با دنبال کردن سایت تخفیفه در شبکه‌های اجتماعی از جدیدترین کوپن تخفیف این سایت مطلع شوید.

همچنین در صورتی که تجربه‌ای در خرید از طریق این سایت و اپلیکیشن دارید از شما خواهشمندیم از بخش «نقد و بررسی» تجربیات و نظرات خود را با ما به‌اشتراک بگذارید تا دیگران نیز از آن برای داشتن تجربه‌ای ایمن و با اطمینان برای خرید محصولات سوپرمارکتی بهره‌مند شوند.

سوالات متداول