کد تخفیف پینکت

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف پینکت دسترسی داشته و می‌توانید از فروشگاه‌های زنجیره‌ای طرف قرارداد این سایت خرید سوپرمارکتی خود را با قیمت ارزان خرید کنید

۴.۸ امتیاز از ۵ از ۶ رای

لیست کدهای تخفیف پینکت

درباره پینکت

پینکت یک پلتفرم برای خرید آنلاین از فروشگاه‌های زنجیره‌ای معتبر است که خدمات نوین و منحصربه‌فردی به کاربران خود ارائه می‌دهد. با استفاده از این سایت و اپلیکیشن می‌توانید از فروشگاه­‌های زنجیره­‌ای معروف در تهران خرید کرده و در کمتر از دو ساعت خرید خود را درب منزل تحویل بگیرید. بیش از هزاران محصول در این پلتفرم دسترسی خواهید داشت. با خرید از سوپرمارکت آنلاین پینکت یک روش جدید برای خرید را تجربه و در وقت و هزینه خود صرفه‌جویی کنید. در حال حاضر این سایت با بیش از ۱۷ شعبه در میدان میوه‌بارو تره‌بار تهران، ۸ شعبه از فروشگاه‌های هایپرمارکتی تهران و کرج، ۱۱ شعبه از فروشگاه‌های شهروند تهران و کرج فعالیت دارد.

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف پینکت دسترسی داشته و می‌توانید محصولات این فروشگاه را با قیمت ارزان‌تری خریداری کنید. اگر روزانه خریدهای سوپرمارکتی متعددی را انجام می‌دهید تا به محصولات تازه دسترسی داشته باشید، پیشنهاد می‌کنیم با عضویت در خبرنامه از طریق فرم زیر جدیدترین کدهای تخفیف سایت پینکت را در ایمیل خود دریافت کنید. یا اینکه با دنبال کردن سایت تخفیفه در شبکه‌های اجتماعی از جدیدترین کوپن تخفیف این سایت مطلع شوید.

همچنین در صورتی که تجربه‌ای در خرید از طریق این سایت و اپلیکیشن دارید از شما خواهشمندیم از بخش «نقد و بررسی» تجربیات و نظرات خود را با ما به‌اشتراک بگذارید تا دیگران نیز از آن برای داشتن تجربه‌ای ایمن و با اطمینان برای خرید محصولات سوپرمارکتی بهره‌مند شوند.