کد تخفیف پی پینگ

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف پی پینگ دسترسی داشته و می‌توانید از راهکارهای پرداخت آنلاین و درگاه پرداخت اینترنتی برای سایت و شبکه اجتماعی با قیمت ارزان

۴.۹ امتیاز از ۵ از ۱ رای

لیست کدهای تخفیف پی پینگ

درباره پی پینگ

شرکت ماناتدبیرآواتک با نام تجاری پی پینگ به عنوان پرداخت‌یار بانک مرکزی و از شرکت‌های فعال در حوزه فین‌تک است که فعالیت خود را از سال ۹۴ آغاز کرده است تا خدمات دریافت و پرداخت پول را به ساده‌ترین شکل ممکن در بستری امن به افراد و سازمان‌ها ارائه کند. پی‌پینگ این روزها فقط یک ارائه‌دهندۀ سرویس‌های پرداخت آنلاین نیست و تلاش می‌کند مجموعه‌ای از سرویس‌ها و راهکارهای متناسب با نیازهای کاربران را ارائه کند و در کنار اینکه به‌عنوان مجموعه‌ای معتبر شناخته می‌شود، به جایگاه نخست این حوزه هم دست یابد. با استفاده از این درگاه پرداخت اینترنتی می‌توانید برای دوستانتان پول واریز کنید، از درگاه پرداخت برای سایت و وبلاگ استفاده کنید، یا اینکه اگر دارای صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام هستید، از خدمات پرداخت هزینه با امکان صفحه پرداخت شخصی استفاده کنید.

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف پی پینگ دسترسی داشته و می‌توانید از خدمات درگاه پرداخت با قیمت مناسب استفاده کنید. اگر دارای کسب و کاری هستید که نیاز به درگاه پرداخت و خدمات پرداخت برای شبکه اجتماعی اینستاگرام و تلگرام دارید، پیشنهاد می‌کنیم با عضویت در خبرنامه از طریق فرم زیر جدیدترین کدهای تخفیف سایت پی پینگ را در ایمیل خود دریافت کنید. یا اینکه با دنبال کردن سایت تخفیفه در شبکه‌های اجتماعی از جدیدترین کوپن تخفیف این سایت مطلع شوید.

همچنین در صورتی که تجربه‌ای در استفاده از خدمات این درگاه پرداخت دارید از شما خواهشمندیم از بخش «نقد و بررسی» تجربیات و نظرات خود را با ما به‌اشتراک بگذارید تا دیگران نیز از آن برای داشتن تجربه‌ای ایمن و با اطمینان برای انتخاب بهترین درگاه پرداخت اینترنتی بهره‌مند شوند.