کد تخفیف پاکلین

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف پاکلین دسترسی و می‌توانید از خدمات خشکشویی آنلاین و اتوشویی اینترنتی با قیمت مناسب توسط سایت و اپلیکیشن موبایل استفاده کنید

۴.۹ امتیاز از ۵ از ۱ رای

لیست کدهای تخفیف پاکلین

درباره پاکلین

مشغله‌هایی که این روزها داریم باعث شده تا دیگر نتوان برای انجام کارهای تخصصی وقتی برای گذراندن پشت ترافیک شهری داشته باشیم. سایت و اپلیکیشن پاکلین یکی از چیزهایی است که مشکل شما را برطرف خواهد کرد. با استفاده از این اپلیکیشن موبایل می‌توانید از خدمات خشکشویی آنلاین و انجام اتوشویی به‌صورت اینترنتی استفاده کنید. کافی است برنامه را روی گوشی هوشمند خود نصب کرده و از بین انواع خدمات قابل انجام که شامل مواردی مثل خشکشویی، اتوکشی، رنگرزی، لکه بری، خیاطی و… هستند یکی را انتخاب کنید.

سپس موقعیت مکانی خود را انتخاب کنید تا اپراتورهای پاکلین برای دریافت لباس یا هر وسیله دیگری که برای شستشو می‌خواهید سفارش دهید به آنجا مراجعه کنند. پس از تحویل خدمات شما در دستور کار قرار گرفته و در کوتاه‌ترین زمان ممکن برایتان ارسال خواهد شد.

دسته‌بندی خدمات پاکلین

این سرویس اینترنتی به صورت تخصصی در زمینه خدمات خشکشویی، اتوی پارچه و لباس، رنگرزی، خیاطی و لکه بری فعالیت دارد. کافی است اپلیکیشن را روی موبایل نصب کرده یا اینکه از نسخه وب برای ثبت سفارشات استفاده کنید.

خشکشویی

خدمات خشکشویی paklean شامل انواع البسه و لوازمی است که می‌توانید با استفاده از سایت یا اپلیکیشن درخواست خود را برای خشکشویی انواع لباس، پارچه، کیف، رومبلی، پرده و بیش از ده‌ها لوازم دیگر ثبت کنید.

اتو

سرویس اتو مناسب آنهایی است که به شیک پوشی و منظم بودن اهمیت می‌دهند. با استفاده از این سرویس می‌توانید انواع لباس، پارچه، پرده، رومیزی، پیش بند، لحاف و… را جهت اتو کردن ارسال کنید.

متناسب با نوع پارچه و استفاده‌ای که دارد از دستگاه‌های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک برای اتو کردن استفاده می‌شود تا آسیبی به بافت و کیفیت آن وارد نشود.

رنگرزی

هر نوع لباسی دارید که آسیبی به آن وارد شده و نیاز به رنگرزی دارد را می‌توانید با استفاده از این سرویس ترمیم کنید. در این سرویس از روش‌های نوین و جدید برای رنگرزی استفاده شده و درست لباس خود را با همان رنگی که در روزهای اولیه داشت تحویل خواهید گرفت.

خیاطی

سرویس‌های خیاطی شامل تعمیر، کوتاه کردن لباس و تعویض بخش‌های آسیب دیده انواع لباس و پارچه می‌شود. با این سرویس می‌توانید هر مشکلی که با استفاده از خیاطی می‌توان آن را رفع کرد را دریافت کنید.

لکه بری

در حال حاضر سرویس لکه بری برای انواع لباس ارائه می‌شود. ممکن است که چیزی روی لباس شما ریخته باشد که لکه آن باقی مانده یا اینکه در صورت شستشوی اشتباه رنگ دیگر لباس‌ها موجب ایجاد لکه روی لباس شده باشد. با این سرویس می‌توانید لباس خود را جهت لکه بری ارسال کنید تا با استفاده از دستگاه‌های به‌روز مشکل ان را برطرف کنند.

کوپن و کد تخفیف پاکلین

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف پاکلین دسترسی داشته و می‌توانید خدمات خشکشویی آنلاین را با قیمت ارزان‌تری سفارش دهید. اگر زیاد از چنین خدماتی استفاده می‌کنید، پیشنهاد می‌کنیم با عضویت در خبرنامه از طریق فرم زیر جدیدترین کدهای تخفیف اپلیکیشن پاکلین را در ایمیل خود دریافت کنید. یا اینکه با دنبال کردن سایت تخفیفه در شبکه‌های اجتماعی از جدیدترین کوپن تخفیف این سایت مطلع شوید.

همچنین در صورتی که تجربه‌ای در استفاده از خدمات این خشکشویی آنلاین دارید از شما خواهشمندیم از بخش «نقد و بررسی» تجربیات و نظرات خود را با ما به‌اشتراک بگذارید تا دیگران نیز از آن برای داشتن تجربه‌ای ایمن و با اطمینان برای سفارش اینترنتی اتوشویی و خشکشویی بهره‌مند شوند.

سوالات متداول

[sc_fs_multi_faq headline-0="h3" question-0="ثبت سفارش خشکشویی و اتو در پاکلین چگونه است؟" answer-0="کافی است اپلیکیشن را روی گوشی نصب کرده یا از نسخه وب استفاده کنید. سپس نوع خدمات را انتخاب کرده و زمان تحویل البسه و موقعیت مکانی را تعیین کنید. در زمان تعیین شده جهت دریافت مراجعه شده و پس از انجام خدمات در کوتاه‌ترین زمان ممکن تحویل داده خواهد شد." image-0="" headline-1="h3" question-1="چطور از تخفیف‌های پاکلین مطلع شویم؟" answer-1="شما می‌توانید با بوکمارک کردن این صفحه یا عضویت در خبرنامه از طریق فرم زیر جدیدترین کدها را در ایمیل خود دریافت کنید. برای ثبت سفارش هم کافی است از کدهای انتهای این صفحه استفاده کنید." image-1="" headline-2="h3" question-2="این اپلیکیشن چگونه کار می‌کند؟" answer-2="این سرویس خشکشویی آنلاین درواقع یک واسطه بین خدمات گیرنده و خدمات دهنده است. یعنی خشکشویی‌های موجود در سطح شهر طرف قرارداد با این اپلیکیشن هستند که بر اساس موقعیت مکانی خدمات گیرنده از نزدیک‌ترین خشکشویی و اتوشویی برای انجام خدمات استفاده می‌شود. اگر شما هم در این زمینه فعالیت دارید، می‌توانید مشتریان خود را از طریق پاکلین پیدا کنید." image-2="" count="3" html="true" css_class=""]

اطلاعات تماس

آدرس سایت: paklean.com

تلفن تماس: 02191303140

آدرس ایمیل: support@paklean.com