۵ امتیاز از ۵از ۱ رای

لیست کدهای تخفیف اتاقک

دیدگاه‌های کدهای تخفیف اتاقک

  • تخفیفه تخفیفه

نقد و بررسی

تجربه خود را با سایرین به اشترک بگذارید ...

برای ثبت تجربه، باید وارد حساب کاربری خود شوید:

ورود به حساب

اتاقک سامانه هوشمند اجاره محل اقامت مسافر است. با کمک این سایت می‌توانید انواع اقامتگاه همچون ویلا، سوئیت‌، خانه‌، آپارتمان‌، مراکز بوم‌گردی و حتی خانه‌های روستایی و عشایری را در هر یک از شهرهای ایران با قیمت مناسب اجاره کنید. محل‌های اقامت در این سایت و اپلیکیشن بر اساس امکانات رفاهی و امتیازی که مسافران برای آن ثبت می‌کنند مرتب سازی شده و می‌توانید جایی مطابق با سلیقه خود رزرو کنید. اگر هم دارای مکانی برای اجاره دادن هستید می‌توانید با ثبت نام به‌عنوان میزبان، اقامتگاه خود را اجاره داده و از طریق این سایت به جذب مسافر و کسب درآمد بپردازید.

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف اتاقک دسترسی داشته و می‌توانید انواع اقامتگاه را در شهرهای مختلف ایران با قیمت ارزان‌تری رزرو کنید. اگر به‌دنبال سایتی برای رزرو اقامتگاه ارزان در شهرهای مختلف ایران هستید، پیشنهاد می‌کنیم با عضویت در خبرنامه از طریق فرم زیر جدیدترین کدهای تخفیف سایت اتاقک را در ایمیل خود دریافت کنید. یا اینکه با دنبال کردن سایت تخفیفه در شبکه‌های اجتماعی از جدیدترین کوپن تخفیف این سایت مطلع شوید.

همچنین در صورتی که تجربه‌ای در رزرو اتاق و سوئیت از طریق این سایت دارید از شما خواهشمندیم از بخش «نقد و بررسی» تجربیات و نظرات خود را با ما به‌اشتراک بگذارید تا دیگران نیز از آن بهره‌مند شوند.