کد تخفیف نوین هاب

۴.۸ امتیاز از ۵ از ۱۲ رای

لیست کدهای تخفیف نوین هاب

درباره نوین هاب

نوین هاب یک پلتفرم آنلاین و دستیار هوشمند برای مدیریت شبکه‌های اجتماعی مختلف است که به شما کمک می‌کنید با برنامه‌ریزی دقیق و منظم تولید محتوا و انتشار آن را در صفحات اجتماعی خود بر اساس یک برنامه و استراتژی مناسب انجام دهید تا بهترین نتیجه را بگیرید. این سایت از رسانه‌هایی همچون اینستاگرام، کانال تلگرام، فیسبوک، توییتر، لینکدین، پینترست، یوتوب، تامبلر، آپارات، بله و گپ پشتیبانی می‌کند. با خرید هر یک از پلن‌های این سایت می‌توانید با برنامه زمان‌بندی شده انتشار انواع محتوا را در کنار استفاده از هشتگ‌های متنوع به‌صورت پیشنهادی به‌صورت اتوماتیک در رسانه‌های خود انجام دهید.

به کمک این پلتفرم می‌توانید مدیریت کاملی روی نظرات و لایک‌هایی که در هر شبکه اجتماعی انجام می‌گیرد داشته باشید و یک صفحه را در امنیت کامل به‌صورت ندین نفره با چندین سطح دسترسی مختلف مدیریت کنید. در هر ساعت از شبانه‌روز نیز آنالیز روی صفحاتتان انجام داده و متناسب با رشد و پیشرفت‌هایی که داشتید روی استراتژی‌های خود مطالعه کرده و آنها را بهتر و بهینه‌تر کنید.

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف نوین هاب دسترسی داشته و می‌توانید از این ابزار برای مدیریت شبکه‌های اجتماعی خود با قیمت ارزان‌تری استفاده کنید. اگر به‌دنبال سایتی برای مدیریت شبکه‌های اجتماعی هستید، پیشنهاد می‌کنیم با عضویت در خبرنامه از طریق فرم زیر جدیدترین کدهای تخفیف سایت نوین هاب را در ایمیل خود دریافت کنید. یا اینکه با دنبال کردن سایت تخفیفه در شبکه‌های اجتماعی از جدیدترین کوپن تخفیف این سایت مطلع شوید.

همچنین در صورتی که تجربه‌ای در استفاده از این اپلیکیشن مدیریت رسانه‌های اجتماعی دارید از شما خواهشمندیم از بخش «نقد و بررسی» تجربیات و نظرات خود را با ما به‌اشتراک بگذارید تا دیگران نیز از آن بهره‌مند شوند.