۴.۹ امتیاز از ۵ از ۱ رای

لیست کدهای تخفیف نوبار

درباره نوبار

سایت و اپلیکیشن نوبار در زمینه خدمات اسباب کشی و حمل لوازم منزل و محل کار فعالیت دارد. با استفاده از این سایت و برنامه می‌توانید متناسب با باری که دارید، درخواست انواع خودرو کامیون، نیسان و وانت برای حمل بار و اسباب کشی منزل ثبت کنید. پس از انتخاب موقعیت روی نقشه و انتخاب سرویس تکنسین حمل اثاثیه منزل در محل حاضر شده و اسباب کشی را برایتان انجام خواهند داد. علاوه بر این می‌توانید در صورت نیاز به کارگر برای چیدمان یا انجام کارهای مربوط به حمل بار از همین سایت و برنامه حمل بار در شهر تهران کمک بگیرید. یکی دیگر از بخش‌های این سایت هم فروشگاه می‌باشد که می‌توانید لوازم مورد نیازتان را از آنجا با قیمتی مناسب خریداری کنید.

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف نوبار دسترسی داشته و می‌توانید خدمات حمل اثاثیه منزل را با قیمت مناسب و انواع خودرو دریافت کنید. اگر به‌دنبال برنامه‌ای برای اسباب کشی همراه با کارگر هستید، پیشنهاد می‌کنیم با عضویت در خبرنامه از طریق فرم زیر جدیدترین کدهای تخفیف برنامه نوبار را در ایمیل خود دریافت کنید. یا اینکه با دنبال کردن سایت تخفیفه در شبکه‌های اجتماعی از جدیدترین کوپن تخفیف این سایت مطلع شوید.

همچنین در صورتی که تجربه‌ای در درخواست حمل بار آنلاین در تهران به‌کمک این برنامه دارید از شما خواهشمندیم از بخش «نقد و بررسی» تجربیات و نظرات خود را با ما به‌اشتراک بگذارید تا دیگران نیز از آن بهره‌مند شوند.